قابل توجه کلیه بازیکنان تنیس کشور

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس : به موجب این اطلاعیه مجددا به کلیه ورزشکاران تنیس کشور در هر سطح  و رده ای می رساند بر اساس بخشنامه های مختلف صادره از سوی وزارت محترم ورزش و جوانان جهت ، خروج از کشور به منظور شرکت در برنامه های مختلف ورزشی و مسابقات می بایست نسبت به ارائه درخواست خود به همراه مستندات حداقل ۲ ماه قبل از آغاز زمان رویداد اقدام نمایند تا اقدامات لازم جهت طرح در شورای محترم برون مرزی وزارتخانه توسط فدراسیون صورت پذیرد.
بدیهی است تنها در صورت موافقت شورای مذکور، ورزشکار یا ورزشکاران با رعایت دقیق مندرجات در مصوبه مجاز به مسافرت و شرکت در مسابقات خواهند بود و مسئولیت عدم رعایت و عواقب آن به عهده ورزشکار می باشد .

همچنین فدراسیون در خصوص امکانات تنیسورها از قبل محل اسکان و بلیط و …. هیچگونه مسئولیتی ندارد و در صورتیکه فردی نیازمند همکاری فدراسیون در خصوص تهیه بلیط می باشد می بایست با آقای سعید قاسمی مسئول امور اعزام ها تماس حاصل فرماید.

خاطر نشان می شود:از طرف دیگر  والدین ملی پوشان نیز  برای درخواست مرخصی تحصیلی فرزندانشان می بایست ۲۰ روز پیش از اعزام درخواست کتبی خود را به فدراسیون ارائه دهند.

Views All Time
1742
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ