پایان روز نخست رقابت های لیگ برتر بزرگسالان و جوانان باشگاههای کشور

دور برگشت رقابت های لیگ برتر بزرگسالان و باشگاههای کشور در بخش جوانان از روز گذشته به میزبانی جزیره کیش آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: نخستین روز رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش بزرگسالان و مسابقات باشگاههای کشور در بخش جوانان از روز گذشته به میزبانی جزیره کیش آغاز شد تا تنیسورها به مدت یک هفته برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف یکدیگر بروند.

به این ترتیب در پایان روز نخست بازی ها و در بخش بزرگسالان ، تیم های مهندسی توسعه گاز تهران، البرزگاز کیش و نفت مسجد سلیمان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند و در بخش جوانان با انصراف تیم های نفت مسجد سلیمان و هیئت تنیس ایلام ۲ دیدار برگزار شد و تیم های آکادمی تنیس اصفهان و البرز گاز کیش حریفان خود را از پیش برداشتند.

نتایج کامل بازی ها در بخش بزرگسالان :

مهندسی توسعه گاز تهران – گل افشان کرج

۳ بر صفر مهندسی توسعه گاز تهران

انفرادی اول: محسن حسین زاده– آرش گلچینی ( ۱-۶ و ۱-۶ حسین زاده از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

انفرادی دوم: انوشا شاهقلی – شبیر نور افشان ( ۱-۶ و ۴-۶ شاهقلی از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

۲ نفره: سوری- حسین زاده و نورافشان- گل چین ( ۱-۶ و ۰-۶ سوری- حسین زاده از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

آکادمی تنیس اصفهان- البرز گاز کیش

۲ بر یک البرزگاز کیش

انفرادی اول: کیارش قائمی – کاوه ادیبی ( ۱-۶ ، ۷-۵ و ۴-۶ ادیبی از تیم البرز گاز کیش)

انفرادی دوم: فرشاد طلاور– امین انوری ( ۱-۶ و ۲-۶ طلاور از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

۲ نفره: طلاور – کامران و کارگران- ادیبی ( ۶-۲ ، ۴-۶ و ۶-۷ کارگران- ادیبی از تیم البرز گاز کیش)

نفت مسجد سلیمان – فولاد آلیاژی یزد

۳ بر صفر نفت مسجد سلیمان

انفرادی اول: اشکان ادیبی – آرین ابراهیمیان ( ۳-۶ و ۴-۶ ادیبی از تیم نفت مسجد سلیمان)

انفرادی دوم: اشکان دبیری– سید علی طاهری ( ۲-۶ و ۰-۶ دبیری از تیم نفت مسجد سلیمان)

۲ نفره: دبیری – ادیبی و طاهری- ابراهیمیان ( ۰-۶ و ۱-۶ دبیری – ادیبی از تیم نفت مسجد سلیمان)

نتایج مسابقات باشگاهی جوانان:

بانک حکمت ایرانیان- آکادمی تنیس اصفهان

۳ برصفر آکادمی تنیس اصفهان 

انفرادی اول: نوید ضرابی – امیر محمد ادب جو ( ۲-۶ و ۳-۶ ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

انفرادی دوم: آرش میر عارفین – پارسا یزد خواستی ( ۲-۶ و ۲-۶ یزد خواستی از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

۲ نفره: دباغ – شادمان و یزد خواستی – ادب جو ( ۲-۶ و ۲-۶ یزد خواستی – ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

البرز گاز کیش- گل افشان کرج

۲ بر یک البرز گاز کیش

انفرادی اول: محمد کارگران – محمد جعفر پور صادق ( ۵-۷ و ۱-۶ کارگران از تیم البرز گاز کیش)

انفرادی دوم: امیر حسین بادی – محمد مهدی سهرابی ( ۳-۶ و ۳-۶ امیر حسین بادی از تیم البرز گاز کیش)

۲ نفره: انوری- بادی و سهرابی – جعفر پور ( ۶-۷ ، ۷-۶ و ۴-۶ سهرابی – جعفر پور از تیم گل افشان کرج )

به این ترتیب در دومین روز بازی ها و در بخش بزرگسالان ۳ دیدار برگزار می شود که در نخستین دیدار مهندسی توسعه گاز تهران با فولاد آلیاژی یزد مسابقه می دهد، البرز گاز کیش به مصاف بانک حکمت ایرانیان می رود، گل افشن کرج و آکادمی تنیس اصفهان با یکدیگر مسابقه می دهند و نفت مسجد سلیمان نیز با قرعه استراحت روبرو است. در بخش جوانان نیز ۲ بازی برگزار می شود که در اولین دیدار

مهندسی توسعه گاز تهران با آکادمی تنیس اصفهان روبرو می شود و گل افشان کرج و بانک حکمت ایرانیان برگزار کننده دیدار پایانی خواهند بود.

یاد آور می شود: حمید رضایی به عنوان سرداور و مجید چرندابی ، سیامک اکبری ، محمد حسن لاچیانی ، سام صدری، علی اکبر سربازی و احسان رحیمی نیز به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

برای مشاهده فایل PDF مسابقات اینجا را کلیک کنید.

 

 

 

 

 

Views All Time
196
Views Today
2

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ