با انجام 5 دیدار:

تیم های برتر دومین روز رقابت های لیگ برتر بزرگسالان و جوانان مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسوین تنیس: در دومین روز دور برگشت رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش جوانان و بزرگسالان ، ۵ دیدار در مجموعه المپیک کیش برگزار شد که در نهایت تیم های، آکادمی تنیس اصفهان ، مهندسی توسعه گاز تهران و البرزگاز کیش در بخش بزرگسالان و تیم های  آکادمی تنیس اصفهان و  گل افشان کرج در بخش جوانان موفق شدند از سد حریفان خود عبور کنند. همچنین به دلیل انصراف تیم های هیئت تنیس ایلام و نفت مسجد سلیمان ۲ دیدار دومین روز بازی ها در بخش جوانان ۳ بر صفر به سود تیم های البرز گاز کیش و فولاد آلیاژی یزد اعلام شد.

نتایج کامل بازی ها در بخش بزرگسالان:

آکادمی تنیس اصفهان- گل افشان کرج

۳ بر صفر آکادمی تنیس اصفهان

انفرادی اول: روزبه کامران– شبیر نور افشان ( ۲-۶ و ۳-۶ کامران از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

انفرادی دوم: فرشاد طلاور– آرش گلچین ( ۰-۶ و ۲-۶ طلاور از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

۲ نفره: کامران – اخوان و نور افشان – گل چین ( ۲-۶ و ۱-۶  کامران – اخوان از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

مهندسی توسعه گاز تهران – فولاد آلیاژی یزد

۳ بر صفر مهندسی توسعه گاز تهران

انفرادی اول: محسن حسین زاده– سید علی طاهری (۳-۶ و ۳-۶ حسین زاده از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

انفرادی دوم: انوشا شاهقلی – آرین ابراهیمان ( ۲-۶ و ۱-۶ شاهقلی از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

۲ نفره: سوری – حسین زاده و ابراهیمیان- طاهری ( ۲-۶ و ۲-۶ سوری – حسین زاده از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

بانک حکمت ایرانیان – البرز گاز کیش

۳ بر صفر البرزگاز کیش

انفرادی اول:حمیدرضا آل یاسین – محمد کارگران ( ۲-۶ و ۴-۶ کارگران از تیم البرز گاز کیش)

انفرادی دوم:پیمان حیدری- کاوه ادیبی ( ۲-۶ و ۵-۷ ادیبی از تیم البرز گاز کیش)

۲ نفره:حیدری- آل یاسین و کارگران – ادیبی ( ۳-۶ و ۳-۶ کارگران – ادیبی از تیم البرز گاز کیش)

نتایج مسابقات باشگاههای کشور در بخش جوانان:

گل افشان کرج – بانک حکمت ایرانیان

۳ بر صفر گل افشان کرج

انفرادی اول: محمد مهدی سهرابی– سجاد شادمان ( ۴-۶ و ۴-۶ سهرابی از تیم گل افشان کرج)

انفرادی دوم: محمد جعفر پور صادق- آرش میر عارفین( ۱-۶ و ۴-۶ جعفر پور صادق از تیم گل افشان کرج)

۲ نفره: سهرابی- جعفر پور و میر عارفین- شادمان ( ۴-۶ و ۵-۷ سهرابی- جعفر پور از تیم گل افشان کرج)

مهندسی توسعه گاز تهرانآکادمی تنیس اصفهان

۲ بر یک آکادمی تنیس اصفهان

انفرادی اول: علی رضوی- امیر محمد ادب جو ( ۱-۶ و ۲-۶ ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

انفرادی دوم: مهدی سوری– پارسا یزد خواستی (۰-۶ و ۱-۶ سوری از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

۲ نفره: سوری- رضوی و یزد خواستی – ادب جو ( ۷-۶ ، ۳-۶ و ۶-۷ یزد خواستی – ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

به این ترتیب در سومین روز مسابقات و در بخش بزرگسالان، البرزگاز کیش با نفت مسجد سلیمان مسابقه می دهد، فولاد آلیاژی یزد به مصاف آکادمی تنیس اصفهان می رود، گل افشان کرج و بانک حکمت ایرانیان به رقابت با یکدیگر می پردازند و مهندسی توسعه گاز تهران با قرعه استراحت روبرو است و در بخش جوانان ۳ بازی انجام می شود که نخستین دیدار البرزگاز کیش به مصاف بانک حکمت ایرانیان می رود ، فولاد آلیاژی یزد و آکادمی تنیس اصفهان با یکدیگر روبرو می شوند و گل افشان کرج با مهندسی توسعه گاز تهران مسابقه میدهد.

یاد آور می شود: حمید رضایی به عنوان سرداور و مجید چرندابی ، سیامک اکبری ، محمد حسن لاچیانی ، سام صدری، علی اکبر سربازی و احسان رحیمی نیز به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

برای مشاهده  جدول رده بندی مسابقات اینجا را کلیک کنید.

جدول رده بندی روز نهم(۱)

جدول رده بندی روز نهم(۲)

Views All Time
285
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ