مسابقات لیگ برتر :

برتری تیم های آکادمی تنیس اصفهان، بانک حکمت ایرانیان و نفت مسجدسلیمان در روز سوم بازی ها

در پایان سومین روز رقابت های لیگ برتر لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور تیم های آکادمی تنیس اصفهان، بانک حکمت ایرانیان و نفت مسجدسلیمان مقابل حریفان خود به برتری رسیدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: سومین روز از دور برگشتمسابقات لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش بزرگسالان و سومین دوره رقابت های لیگ جوانان در مجموعه المپیک کیش پیگیری شد و در نهایت تیم های برتر مشخص شدند. در بخش بزرگسالان تیم های آکادمی تنیس اصفهان ، بانک حکمت ایرانیان و نفت مسجدسلیمان و در بخش جوانان تیم های البرز گاز کیش، گل افشان کرج و فولاد آلیاژی یزد مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

نتایج کامل بازی ها در بخش بزرگسالان:

آکادمی تنیس اصفهان- فولاد آلیاژی یزد

۳ بر صفر آکادمی تنیس اصفهان

انفرادی اول: فرشاد طلاور– علی طاهری ( ۰-۶ و ۰-۶ فرشاد طلاور از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

انفرادی دوم: روزبه کامران– آرین ابراهیمیان (۰-۶ و ۰-۶ روزبه کامران از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

۲ نفره:  قائمی -اخوان  و طاهری – ابراهیمان ( ۰-۶ و ۰-۶ قائمی -اخوان از تیم آکادمی تنیس اصفهان)

بانک حکمت ایرانیان – گل افشان کرج

۲ بر یک بانک حکمت ایرانیان

انفرادی اول: حمید رضا آل یاسین- آرش گلچینی ( ۲-۶ و ۵-۷ آرش گلچینی از تیم گل افشان کرج)

انفرادی دوم: کیارش سوری– شبیر نورافشان (۲-۶ و ۳-۶ کیارش سوری از تیم بانک حکمت ایرانیان)

۲ نفره: سوری – حیدری و گلچینی- نورافشان (۶-۷ ، ۶-۳ و ۰-۶ سوری – حیدری از تیم بانک حکمت ایرانیان)

نفت مسجدسلیمان- البرز گاز کیش

۳ بر صفر نفت مسجدسلیمان

انفرادی اول: اشکان ادیبی – محمد کارگران (۰-۶ و ۳-۶ اشکان ادیبی از تیم نفت مسجدسلیمان)

انفرادی دوم:اشکان دبیری– کاوه ادیبی ( ۳-۶ و ۲-۶ اشکان دبیری از تیم نفت مسجدسلیمان)

۲ نفره: دبیری- ادیبی و موسویان- ادیبی ( ۰-۶ و ۰-۶ دبیری- ادیبی از تیم نفت مسجدسلیمان)

نتایج مسابقات باشگاههای کشور در بخش جوانان:

البرز گاز کیشبانک حکمت ایرانیان

۳ بر صفر البرز گاز کیش

انفرادی اول: امین انوری – آرش میر عارفین ( ۴-۶ و ۳-۶ امین انوری از تیم البرز گاز کیش)

انفرادی دوم: امیر حسین بادی – سجاد شادمان ( ۴-۶ و ۲-۶ امیر حسین بادی از تیم البرز گاز کیش)

۲ نفره:بادی- ادیبی و ضرابی – میر عارفی ( ۲-۶ و ۳-۶ بادی- ادیبی از تیم البرز گاز کیش)

مهندسی توسعه گاز تهران گل افشان کرج

۲ بر صفر گل افشان کرج

انفرادی اول: مهدی سوری– محمد جعفر پور ( ۴-۶ و ۰-۶ مهدی سوری از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

انفرادی دوم: علی رضوی- محمد مهدی سهرابی ( ۲-۶ و ۰-۶ محمد مهدی سهرابی از تیم گل افشان کرج)

۲ نفره:سوری- رضوی و سهرابی – جعفرپور ( ۰-۶ و ۳-۶ سهرابی – جعفرپور از تیم گل افشان کرج)

فولاد آلیاژی یزد آکادمی تنیس اصفهان

۲ بر یک فولاد آلیاژی یزد

انفرادی اول: آرین ابراهیمیان- پارسا یزد خواستی ( ۶-۴ ، ۴-۶ و ۰-۶ آرین ابراهیمیان از تیم فولاد آلیاژی یزد)

انفرادی دوم: محمد حسین جلالیان – امیر محمد ادب جو ( ۳-۶ و ۵-۷ امیر محمد ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

۲ نفره:جلالیان- ابراهیمیان و ادب جو- یزد خواستی ( ۶-۳ ، ۳-۶ و ۶-۷ ادب جو- یزد خواستی از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

یاد آور می شود: حمید رضایی به عنوان سرداور و مجید چرندابی ، سیامک اکبری ، محمد حسن لاچیانی ، سام صدری، علی اکبر سربازی و احسان رحیمی نیز به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

برای مشاهده  جدول رده بندی مسابقات اینجا را کلیک کنید.

 جدول رده بندی بزرگسالان

 جدول رده بندی روز دهم جوانان

 

 

Views All Time
505
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ