با قهرمانی گازی ها:

رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور به خط پایان رسید

در پایان رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در کیش، تیم مهندسی توسعه گاز تهران در جایگاه نخست ایستاد و صاحب عنوان قهرمانی شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در آخرین روز از دور برگشت سیزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر تنیس باشگاههای کشور در بخش بزرگسالان و سومین دوره مسابقات لیگ باشگاههای کشور در بخش جوانان

۵ دیدار برگزار شد تا تکلیف تیم های برتر این دوره از بازی ها که به مدت یک هفته در زمین های مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار شد مشخص شود.

بر اساس و در بخش بزرگسالان تیم های مهندسی توسعه گاز تهران ، آکادمی تنیس اصفهان و  نفت مسجد سلیمان در جایگاه اول تا سوم ایستادند و در بخش جوانان نیز البرز گاز کیش قهرمان شد و تیم های فولاد آلیاژی یزد و گل افشان کرج نیز دوم و سوم شدند.

نتایج کامل بازی ها در بخش بزرگسالان:

آکادمی تنیس اصفهان – مهندسی توسعه گاز تهران

۲ بر یک مهندسی توسعه گاز تهران

انفرادی اول: فرشاد طلاور – محسن حسین زاده ( ۶-۱ ، ۱-۶ و ۲-۶ حسین زاده از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

انفرادی دوم: البرز اخوان – انوشا شاهقلی ( ۳-۶ و ۴-۶ شاهقلی از تیم مهندسی توسعه گاز تهران)

۲ نفره: طلاور – قائمی و سوری- شاهقلی ( ۰-۶ و ۰-۶ طلاور – قائمی از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

نفت مسجد سلیمان – بانک حکمت ایرانیان

۲ بر یک نفت مسجد سلیمان

انفرادی اول: اشکان ادیبی – حمید رضا آل یاسین ( ۵-۷ و ۲-۶ ادیبی از تیم نفت مسجد سلیمان)

انفرادی دوم: اشکان دبیری– امیر رضا منتقمی ( ۱-۶ و ۴-۶ دبیری از تیم نفت مسجد سلیمان)

۲ نفره: دبیری – ادیبی و سوری – خمر ( ۰-۶ و ۱-۶ سوری – خمر از تیم بانک حکمت ایرانیان )

فولاد آلیاژی یزد- گل افشان کرج

۲ بر یک فولاد آلیاژی یزد

انفرادی اول: سید علی طاهری – شبیر نور افشان ( ۶-۰ ، ۳-۶ و ۰-۶ نور افشان از تیم گل افشان کرج)

انفرادی دوم: آرین ابراهیمیان – آرش گلچینی (۷-۶ ، ۳-۶ و ۵-۷ ابراهیمیان از تیم فولاد آلیاژی یزد)

۲ نفره:ابراهیمیان – طاهری و گل چینی -نور افشان ( ۰-۶ و ۰-۶ ابراهیمیان – طاهری از تیم فولاد آلیاژی یزد)

نتایج مسابقات باشگاههای کشور در بخش جوانان:

البرز گاز کیش – فولاد آلیاژی یزد

۳ بر صفر البرز گاز کیش

انفرادی اول: امین انوری – مهرداد میر عارفین ( ۶-۳ ، ۶-۷ و ۳-۶ انوری از تیم البرز گاز کیش)

انفرادی دوم: امیر حسین بادی – محمد حسین جلالیان ( ۳-۶ و ۳-۶ بادی از تیم البرز گاز کیش)

۲ نفره: انوری – بادی و جلالیان – میر عارفین ( ۰-۶ و ۰-۶ انوری – بادی از تیم البرز گاز کیش)

گل افشان کرج- آکادمی تنیس اصفهان 

۲ بر یک آکادمی تنیس اصفهان 

انفرادی اول: محمد جعفر پور صادق – امیر محمد ادب جو (۴-۶ و ۳-۶  ادب جو از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

انفرادی دوم: محمد مهدی سهرابی – پارسا یزد خواستی ( ۶-۷ و ۲-۶ یزد خواستی از تیم آکادمی تنیس اصفهان )

۲ نفره: سهرابی – هاتف و یزد خواستی – ادب جو ( ۰-۶ و ۰-۶ سهرابی – هاتف از تیم گل افشان کرج)

یاد آور می شود: حمید رضایی به عنوان سرداور و مجید چرندابی ، سیامک اکبری ، محمد حسن لاچیانی ، سام صدری، علی اکبر سربازی و احسان رحیمی نیز به عنوان داور در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.

برای مشاهده  جدول رده بندی مسابقات اینجا را کلیک کنید.

 جدول رده بندی روز چهاردهم جوانا ن

 

Views All Time
607
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ