در حضور نائب رئیس فدراسیون:

آذربایجان شرقی فاتح مسابقات قهرمان کشوری تنیس دختران شد

رقابت های قهرمن کشوری تنیس دختران با قهرمانی آذربایجان شرقی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های قهرمان کشوری تنیس زیر ۱۶ و ۱۸ سال دختران به مدت یک هفته و به میزبانی هیئت تنیس یزد برگزار شد و در نهایت تیم آذربایجان شرقی موفق شد با صعود به فینال بازی ها و شکست ۲ بر یک تهران عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

در نخستین دیدار این مسابقه و در بخش انفرادی الهه اشرفیان از آذربایجان شرقی با نتیجه ( ۳-۶ و ۱-۶ ) از سارا آزاد دوست از تهران شکست خورد ، در انفرادی دوم سحر نجعی از آذربایجان شرقی با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) جاسمین خوشابه از تهران را مغلوب کرد و در بخش ۲ نفره نیز تیم الهه اشرفیان و سحر نجعی با نتیجه ( ۰-۶ و ۱-۶ ) تیم تهران متشکل از کیمیا رحمانی و سارا آزاد دوست را از پیش رو برداشتند و قهرمان شدند.

همچنین پیش از این نیز سحر نجعی در رده سنی زیر ۱۸ سال و غزل پاک باطن در رده سنی زیر ۱۶ سال بخش انفرادی عناوین قهرمانی را از آن خود کرده بودند.

مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مهر افزا منچهری نائب رئیس بانوان ، محمد آرمین رئیس هیئت تنیس استان ، شهرزاد لازم زاده سرداور و تیم های حاضر برگزار شد و با اهداء جام به برترین ها از آنها تقدیر شد.

یادآور می شود : سرداوری و داوری بازی ها به ترتیب بر عهده شهرزاد لازم زاده  و  خانم ها الهه قربانی ، الهه دهقانی ،الهام احمدی و زهرا لرستانی بود.

Views All Time
581
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ