معرفی آخرین رنکینگ برترین های کشور:

صدف صادق وزیری بهترین ماند/ فرشاد طلاور جای خود را به محسن حسین زاده داد

محسن حسین زاده به عنوان برترین تنیسور ایران معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان لیگ : با اعلام سازمان لیگ تنیس کشور برترین های آقایان و بانوان در رده سنی بزرگسالان تا پایان مسابقات جایزه بزرگ اصفهان معرفی شدند.

این رقابت ها به مدت یک هفته در اصفهان برگزار شد که در بخش آقایان شاهین خالدان و در بخش بانوان صدف صادق وزیری عناوین قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

بر این اساس در بخش آقایان رنکینگ دچار تغییر شد و محسن حسین زاده با کسب عنوان نائب قهرمانی با ۳۲۲۰ امتیاز به صدر جدول رسید، فرشاد طلاور با ۳۱۵۰ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و انوشا شاهقلی نیز با کسب ۱۹۶۰ امتیاز رتبه سوم را از آن خود کرد.

همچنین حمید رضا نداف با ۱۹۵۰ امتیاز ، حسام یزدی با ۱۵۳۵ امتیاز، شاهین خالدان با ۱۵۰۰ امتیاز ، شهاب راطق با ۱۴۴۰ امتیاز، حمید رضا آل یاسین با ۱۳۲۵ امتیاز، البرز اخوان با ۱۳۲۰ امتیاز و معین محمدی با ۱۲۹۰ امتیاز در جایگاه سوم تا دهم جدول ایستادند.

در بخش بانوان نیز صدف صادق وزیری با ۲۶۵۰ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد، غزاله ترکمن با ۱۵۴۰ امتیاز در جایگاه دوم ایستاد و هلیا غفرانی با ۱۲۶۰ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داد . هنگامه عزیزی با ۱۱۳۵ امتیاز ، سحر نجعی با ۹۷۶ امتیاز ، غزل پاک باطن با ۷۶۸ امتیاز، ماریا تیموری با ۶۳۰ امتیاز ، سمن قیومی با ۵۲۳ امتیاز و الهه قوپرانلو با ۴۶۳ امتیاز عناوین چهارم تا دهم جدول را به خود اختصاص دادند.

یاد آور می شود: در جدول رده بندی آقایان ۴۶۸ و در بخش بانوان ۱۷۵ تنیسور صاحب رنکینگ هستند.

برای مشاهده فایل PDF رنکینگ اینجا را کلیک کنید.

 جدول رنکینگ مسابقات بانوان تا جایزه بزرگ اصفهان

جدول رنکینگ مسابقات آقایان تا آزاد اصفهان ۹۴

 

Views All Time
1160
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ