صعود ۴ تیم برتر به مرحله نیمه نهایی رقابت های جام حذفی بانوان

۴ تیم برتر مسابقات جام حذفی بانوان مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور با انجام ۴ ددیار در زمین های المپیک کیش برگزار شد و در پایان چهره تیم های راه یافته به نیمه نهایی مشخص شد.

در نخستین دیدار این مرحله خانه تنیس الف اصفهان با نتیجه ۲ بر صفر از سد شهدای درکه تهران عبور کرد ، سلیم سمنان با همین نتیجه از معاونت ورزش کیش شکست خورد ، طلایه داران سبز کرج الف با نتیجه ۲ بر صفر آکادمی تنیس ارومیه را برد و در آخرین دیدار مرحله یک چهارم نهایی پایا چوب تبریز با همین نتیجه از سد بیمه آسیا عبور کرد تا تکلیف تیم های راه یافته به مرحله نیمه نهایی مشخص شود.

به این ترتیب مرحله نیمه نهایی بازیها امروز با برگزاری ۲ دیدار پیگیری می شود که در نخستین دیدار خانه تنیس الف اصفهان با معاونت ورزش کیش مسابقه می دهد و طلایه داران سبز کرج الف با پایا چوب تبریز مسابقه میدهد.

پنجمین دوره رقابت های جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور در بخش بانوان فردا ( ۲۹ بهمن ماه) با انجام دیدار فینال به پایان می رسد.

یاد آور می شود: سرداوری بازیها بر عهده آزیتا ملک احمدی است و زهرا لرستانی ، اکرم کامیاب ، پری رخ احمدی ، ریحانه ریحانی ، فرناز فرخ پور نیر به عنوان داور حضور دارند.

 

Views All Time
704
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ