جام حذفی در ایستگاه پایانی ؛

پایا چوب تبریز قهرمان مسابقات بانوان شد

تیم پایا چوب تبریز عنوان قهرمانی رقابت های جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور را از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: رقابت های تنیس جام حذفی باشگاهها و دسته جات آزاد کشور به مدت یک هفته در مجموعه ورزشی المپیک کیش و با حضور ۳۲ تیم برگزار شد و در نهایت پایا چوب تبریز موفق شد با پیروزی مقابل حریف خود از اصفهان جام قهرمانی را از آن خود کند.

این دیدار مابین خانه تنیس ملل و پایا چوب تبریز برگزار شد که در نخستین دیدار بخش انفرادی غزل پاک باطن از پایا چوب تبریز با نتیجه (۰-۶ و ۳-۶ ) صبا نجفی از خانه تنیس ملل را برد و در دومین بازی بخش انفرادی غزاله ترکمن با نتیجه ( ۰-۶ و ۳-۶ ) از صدف صادق وزیری شکست خورد و در بازی دو نفره نیز تیم پایا چوب تبریز با ترکیب غزاله ترکمن – غزل پاک باطن با نتیجه ( ۴-۶ و ۴-۶) تیم خانه تنیس ملل با ترکیب صدف صادق وزیری – صبا نجفی را از پیش رو برداشت تا این دیدار با نتیجه ۲ بر یک به سود نماینده تبریز به پایان برسد. 

به این ترتیب پنجمین دوره این رقابت ها با قهرمانی پایا چوب تبریز به پایان رسید. خانه تنیس ملل نائب قهرمان شد و تیم های طلایه داران سبز کرج الف به همراه معاونت ورزش کیش جایگاه سوم مشترک را از ان خود کردند.

مراسم اختتامیه این رقابت ها با حضور مهرافزا منوچهری نائب رئیس فدراسیون در امور بانوان ، علی اصغر غمناک رئیس سازمان لیگ تنیس ، آزیتا ملک احمدی سرداور بازیها و تیمهای برتر برگزار و در نهایت با اهداء جام از آنها تقدیر شد.

یاد آور می شود: سرداوری بازیها بر عهده آزیتا ملک احمدی بود و زهرا لرستانی ، اکرم کامیاب ، پری رخ احمدی ، ریحانه ریحانی ، فرناز فرخ پور نیر به عنوان داور حضور داشتند.

Views All Time
484
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ