با معرفی تیم قهرمان ؛

رقابت های لیگ آینده سازان به پایان می رسد

رقابت های لیگ آینده سازان امروز با برگزاری ۴ دیدار دیگر به پایان می رسد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی رقابت های لیگ آینده سازان به میزبانی پترو آرتین اهواز پیگیری می شود که در روز چهتارم مسابقات تنیسورها با انجام ۳ دیدار دیگر با یکدیگر مسابقه دادند و نتایج زیر بدست آمد:

پترو آرتین اهواز – یونیک شیراز

۳ بر صفر پترو آرتین اهواز

انفرادی اول: مهرشاد قفقازی – محمد کتیبه ( ۴-۶ و (۳)۶-۷ مهرشاد قفقازی از تیم پترو آرتین اهواز)

انفرادی دوم: بنیامین داوودی – رضا حمراوی ( ۴-۶ و ۰-۶ بنیامین داوودی از تیم پترو آرتین اهواز)

دو نفره: قفقازی – داوودی و حمراوی – کتیبه ( ۳-۶ و ۴-۶  قفقازی – داوودی از تیم پترو آرتین اهواز)

 آریا گرانول قم – سوراسیر تهران

۲ بر یک  آریا گرانول قم

انفرادی اول: محمدحسین جلالیان – عماد گودرزی ( ۵-۷ و ۶-۳ و ۲-۶  محمدحسین جلالیان از تیم آریا گرانول قم )

انفرادی دوم: مهدی آدابی – عرفان درویش نوری ( ۴-۶ و ۳-۶  مهدی آدابی  از تیم آریا گرانول قم )

دو نفره: جلالیان – یوسف زاده و گودرزی – روغنی ( ۴-۶ و ۲-۶ گودرزی – روغنی از تیم سوراسیر تهران)

فولاد آلیاژی یزد – آیندگان تهران

۲ بر یک آیندگان تهران

انفرادی اول: محمد خوش خلق – محمدطه نورالدینی ( ۱-۶ و ۰-۶  محمد خوش خلق از تیم آیندگان تهران)

انفرادی دوم: سینا ایرانفر – مسعود مطلق ( ۱-۶ و ۲-۶ مسعود مطلق از تیم فولاد آلیاژی یزد )

دو نفره: ایرانفر – خوش خلق و نورالدینی – مطلق ( ایرانفر – خوش خلق از تیم آیندگان تهران)

این مسابقات امروز با برگزاری ۳ دیدار و معرفی تیمهای برتر به پایان می رسد.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده علی تهرانی سرداور نشان سفید کشورمان است و الوند نامجو، حسام الدین جعفر بیگی، مهرداد قزلباش، محمد رضا زرمهر و محمد مسلمی فر امر قضاوت را بر عهده دارند. 

برای مشاهده فایل PDF مسابقات اینجا را کلیک کنید.

%d8%ac%d8%af%d9%88%d9%84-%d8%b1%d8%af%d9%87-%d8%a8%d9%86%d8%af%db%8c-%d8%a7%d9%87%d9%88%d8%a7%d8%b2-%d8%b1%d9%88%d8%b2-4 %d9%86%d8%aa%d8%a7%db%8c%d8%ac-%d8%b1%d9%88%d8%b2-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1%d9%85

Views All Time
135
Views Today
3

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ