با انجام دیدارهای فینال؛

رقابت های بین المللی تنیس پیشکسوتان به خط پایان رسید

رقابت های بین المللی تنیس پیشکسوتان با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: ششمین دوره مسابقات بین المللی تنیس پیشکسوتان با معرفی نفرات برتر ردههای سنی به پایان رسید.
این رقابت ها در شش رده سنی انفرادی و دو نفره به میزبانی جزیره کیش و در زمین های تنیس المپیک و به مدت ۵ روز برگزار شد و در پایان در رده سنی ۳۵ سال امیر مهذب نیا از تهران به مقام نخست رسید ، امیر افشار از تهران نائب قهرمان شد . در رده سنی ۴۵ احمد ورمزیان از البرز به مقام نخست رسید ، محسن سلیمانی پور از اصفهان دوم شد . در رده سنی ۵۰ سال نوید کوثر از فارس قهرمان شد ، فردین غیبی از کرمان به مقام دوم رسید و در رده سنی ۵۵ سال نیز حسین قیصر از فارس مقام اول را کسب کرد و مطلب ایمان زاده از تهران دوم شد.
این مسابقات در بخش دو نفرد نیز پیگیری شد و تیم دونفره احمد ورمزیان و فردین غیبی در رده سنی ۴۵ سال مقام نخست را بدست آوردند و تیم دو نفره برادران سلیمانی پور از اصفهان عنوان نائب قهرمانی را به نام خود ثبت کردند و در رده سنی ۳۵ سال تیم دونفره امیر مهذب نیا و مرتضی جعفر از تهران مقام نخست را بدست آوردند و تیم دو نفره مطلب ایمان زاده و امیر افشار از تهران دوم شدند.
به این ترتیب این مسابقات با معرفی نفرات برتر ردههای سنی به پایان رسید.
یادآور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده علی تهرانی بود و سینا ابراهیمیان به عنوان دستیار  و جلال شمشیری به عنوان داور حضور داشتند.
Views All Time
196
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ