با هدف حضور در مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی (WJT )؛

رقابت تنیسورهای نوجوان برای پوشیدن پیراهن تیم ملی آغاز شد

رقابت های انتخابی تیم ملی تنیس زیر ۱۴ سال پسران کشورمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر ۱۴ سال پسران برای حضور در رقابت های پیش مقدماتی گروه جهانی (WJT ) در سال ۲۰۱۷  از روز گذشته به میزبانی آکادمی بین المللی تنیس استقلال آغاز شد.

در این دوره از رقابت ها امیر رضا آرمیون ، ونداد غیبی ، علی یزدانی ، حسام سلطانی، سامان رضائیان، آرگین تارینیان، امیر علی قوام، آرتین نظری، آریو جوادی ، ایلیا جعفر و کسری رحمانی از استانهای آذربایجان غربی، کرمان، اصفهان، فارس و تهران حضور دارند.

در روز نخست مسابقات ۵ دیدار برگزار شد و در نهایت علی یزدانی با نتیجه ( ۳-۶ و ۰-۶ ) کسری رحمانی را برد، حسام سلطانی با نتیجه ( ۶-۴ ، ۴-۶ و ۳-۶ ) ایلیا جععفر را شکست داد، سامان رضائیان با نتیجه ( ۱-۶ و ۴-۶) آرتین نظری را از پیش رو برداشت، ونداد غیبی با نتیجه (۲-۶ و ۲-۶) امیر علی قوام را برد و آریو جوادی با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶) مقابل  امیر رضا آرمیون به پیروزی رسید.

این مسابقات امروز با برگزاری ۵ دیدار دیگر ادامه می یابد.

مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس زیر ۱۴ سال کشورمان از ۱۸ لغایت ۲۴ دی ماه در آکادمی بین المللی تنیس استقلال برگزار خواهد شد و نفرات برتر برای حضور در این رقابت ها انتخاب می شوند.

مسابقات پیش مقدماتی گروه جهانی (WJT ) اسفند ماه سال جاری به میزبانی هندوستان و در شهر دهلی نو برگزار می شود .
سرمربیگری تیم ملی تنیس کشورمان بر عهده فرشید زیدی است.

یاد آور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده حمید رضایی است و مرتضی حسین دوست و حسام جعفر بیگی نیز امر قضاوت را بر عهده دارند.

Views All Time
207
Views Today
1

تعداد دیدگاه های این نوشته : ۰ دیدگاه

ارسال یک پاسخ