مصاحبه

محمد علی زرندی؛ طرح های JTI روند توسعه تنیس پایه را هموار کرد / مسابقات ویترین فدراسیون و هیات های استانی است

رئیس هیات تنیس کرمانشاه گفت: شایسته بهترین گزینه برای ریاست مجدد فدراسیون است. ‌

محمد علی زرندی رئیس هیات تنیس استان کرمانشاه در گفتگو با سایت فدراسیون با مثبت ارزیابی کردن عملکرد 8 ساله مجید شایسته در راس فدراسیون اظهار کرد: سال 93 بنده فعالیتم را در هیات تنیس استان کرمانشاه آغاز کردم و این فعالیت با آغاز دوره ریاست شایسته در فدراسیون تنیس بود. من به عنوان یکی از نمایندگان حاضر در مجمع موافق حضور مجدد  ایشان در راس فدراسیون بودم چراکه در آن زمان وی یک سر و گردن از سایر رقیبان خود بالاتر بود و به نظرم این انتخاب اتفاقات خوب این چند ساله را به همراه داشت.

وی گفت: یکی از این اتفاقات خوب توانایی فدراسیون از نظر مالی است و در این بخش فدراسیون بروی پاهای خود ایستاده است و با وجود بودجه ناچیز ، فعالیت های خوبی در تنیس انجام شده و یکی دیگر از نقاط مثبت فدراسیون حضور مستمر رئیس در فدراسیون است و این محل نیابتی اداره نمی شود.

پس از حضور شایسته در فدراسیون رقابت های سطح بالای فیوچرز در ایران میزبانی شد که یکی از بهترین اتفاقات مثبت آن زمان بود اما متاسفانه در حال حاضر به دلیل بالا رفتن نرخ ارز امکان برگزاری آن میسر نیست و جای خالی آن احساس می شود.

زرندی از مسابقات به عنوان ویترین فدراسیون و هیات های استانی یاد کرد و ادامه داد: همچنین نحوه برگزاری مسابقات از اهمیت زیادی برخوردار است و به نظر من می بایست با شرایط بهتری تیم های لیگ برتر انتخاب شوند و ارزش لیگ را دو چندان کنیم.

البته به دلیل مشکلات مالی که بسیاری با آن مواجه هستند امکان اعلام آمادگی باشگاهها  در رقابت های لیگ برتر وجود ندارد اما میبایست فدراسیون چاره ای برای حضور تیم ها در این بازیها بیندیشد.

رئیس هیات تنیس استان کرمانشاه نیاز اصلی استنها را تامین مالی دانست و افزود: یکی از اصلی ترین نیازها برای اجرای برنامه ها در تامین منابع مالی است . متاسفانه اداره کل استان بودجه ای را در اختیار هیات قرار نمی دهد و به همین دلیل برای تامین نیازها و ادامه فعالیت ها می بایست این مشکل برطرف شود.

در این شرایط همکاری با بخش خصوصی برای تامین این منابع می تواند بسیار چاره ساز باشد و از طرفی با توجه به اینکه فدراسیون نسبت به هیات توانایی جذب حامی را دارد به همین دلیل امیدواریم با این همکاری متقابل بخش زیادی از این مشکلات برطرف شود.

وی با ابراز رضایت از فعالیت های انجام شده در بخش پایه تصریح کرد: در طی 8 سالی که ریاست فدراسیون بر عهده محید شایسته بوده است اقدامات بسیار خوبی در بخش پایه صورت گرفته است و هیات ها نیر همکاری خوبی کردند و طرح های JTI  را اجراء کردند. پیگیری این برنامه ها کمک بزرگی به تنیس می کند اما می بایست با تعامل بیشتر با آموزش و پرورش این رشته را بیشتر به آنها بشناسانیم تا مقاومتی از سوی آنها وجود نداشته باشد.

زرندی در پایان خاطر نشان کرد: در مجموع عملکرد رئیس فدراسیون در طی مدت 8 سال فعالیت در تنیس را مثبت ارزیابی می کنم و با توجه به تجربه و تخصصی که وی در این چند سال کسب کرده است وی می تواند بهترین گزینه برای ریاست فدراسیون باشد.
ارتباط با ماIRITF


Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran