مشاهده خبر

مجتبی شیوا پور : احیاء زمین تنیس شرایط را برای بهره برداری از دیگر ظرفیت های موجود راه آهن محیا می کند مجید شایسته؛ زمین های هارد کورت زمینه را برای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی فراهم خواهد کرد

مراسم کلنگ زنی و امضای تفاهم نامه همکاری ۲ زمین تنیس هارت کورت امروز در مجموعه ورزشی فرهنگی اکباتان (راه آهن ) برگزار شد.‌ ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس به نقل از روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران :  در حاشیه برگزاری این مراسم مجتبی شیوا پور مدیر عامل صندوق پس انداز راه آهن ، ضمن ابراز امیدواری از اینکه زمین های یاد شده همزمان با دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد پیشنهاد برگزاری یک دوره از مسابقات تنیس در مجموعه ورزشی اکباتابان در این ایام را ارائه کرد.

وی با ابراز امیدواری از اینکه توسعه و ساخت این زمین ورزشی موجب علاقمندی بیشتر به ورزش در مجموعه راه آهن شود افزود: احیاء این زمین ، شرایط را برای بهره برداری از دیگر ظرفیت های موجود راه آهن محیا می کند.

شیوا پور همچنین خواستار برگزاری مسابقات سالیانه جایزه بزرگ و روز جهانی کارگر برای کارکنان راه اهن در این زمین شد و افزود: بیش از درآمد زایی به دنبال گسترش فرهنگ ورزش و گسترش مجموعه اکباتان هستیم .

از سوی دیگر مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس نیز در این مراسم با اشاره به اینکه به جز زمین خاکی تنیس مجموعه ورزشی آزادی ، زمین تنیس دیگری در این منطقه از شهر تهران وجود ندارد، گفت: چنانچه دو زمین دیگر در این مجموعه ایجاد شود، می توانیم اولین باشگاه هارد کورت 4 زمینه را در این مجموعه احداث کنیم و از امکانات این مجموعه برای برگزاری اردوهای تیم های ملی هم بهره ببریم .

وی با اشاره به امکانات خوب این مجموعه اضافه کرد: زمین های هارد کورت مزایای بسیاری برای استفاده و نگهداری  دارد و زمینه را برای نزدیک شدن به استانداردهای جهانی فراهم می کند.

همچنین  تفاهم نامه همکاری میان صندوق پس انداز راه آهن و فدارسیون تنیس در زمینه مشارکت و همکاری در بهره برداری بهینه از دو زمین تنیس در سطوح عمومی باشگاهی ملی منعقد شد .

در این مراسم پیشنهاداتی چون برگزاری مسابقات بین المللی جام راه آهن ایران ، ایجاد زمین های مینی تنیس، برگزاری کلاس های آموزشی تنیس برای تمامی سنین و مدارس مطرح و مورد بررسی قرار گرفت .

تاریخ ایجاد:ارتباط با ماIRITF


Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran