iritf
سومین نشست تخصصی معاونت توسعه ورزش بانوان با حضور نواب رئیس فدراسیون‌های ورزشی: تاکید فرهادی زاد در برگزاری دوره های آنلاین در زمان شیوع ویروس کرونا
9/8/2020 3:46:10 PM

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: سومین نشست تخصصی معاونت توسعه ورزش بانوان با حضور نواب رئیس فدراسیون‌های ورزشی تنیس ، تنیس روی میز، بدمینتون ، شمشیربازی و ورزش دانشگاهی برگزار شد.

هدف از برگزاری نشست های تخصصی، ارزیابی و بررسی فعالیت‌های فدراسیون ها در دوران شیوع ویروس کرونا و فعالیت بانوان در این دوران در حیطه آموزش است.

در حاشیه برگزاری این نشست مهین فرهادی زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: انتظار ما از نواب رئیس بانوان ، انجام فعالیت های گسترده در برگزاری دوره های آنلاین و برنامه های مجازی و آموزشی است.

فرهادی زاد افزود:  ظرفیت‌های موجود در بخش بانوان مشخص و آشکار است و ما از تمامی فدراسیون ها می خواهیم تا ارتباط خود را با هیات های استانی پررنگ تر کنند تا از این طریق برنامه ها به خوبی پیگیری و به سرانجام برسد.

وی درباره فعالیت‌های ورزش‌های راکتی اظهار داشت: ورزش‌های راکتی جذاب هستند و فدراسیون‌ها برای اینکه مسابقات و اردوهای خود را آغاز کنند مجوز فعالیت خود را از ستاد کرونا دریافت کردند و بر اساس رعایت پروتکل‌ها فعالیت تمرینی خود را آغاز می‌کنند  .

همچنین مهر افزا منوچهری نایب رییس فدراسیون در امور بانوان نیز گفت: با انتخاب داوود عزیزی به عنوان رئیس فدراسیون تمام کمیته‌های این فدراسیون را تعریف و برنامه ریزی کردیم.

وی افزود: دوره‌های آموزشی برای مربیان و داوری تعریف شده است و مقرر شد جام حذفی بانوان سال 98 که به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شده بود مهر ماه سال جاری در دهکده ورزشی چهار باغ برگزار شود.

وی یکی از مشکلات این فدراسیون را نداشتن زمین تنیس عنوان کرد و گفت:  اکنون زمین‌های تنیس برای تمرینات تیم ملی نداریم و امیدوارم این مشکل به زودی برطرف شود.