چهره تیم های راه یافته یه مرحله یک چهارم نهایی مسابقات مشخص شد

 با برگزاری دومین روز مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی ، ۸ تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی معرفی شدند. 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ در دومین روز رقابت های تنیس جام‌ حذفی باشگاهها و‌ دسته جات آزاد کشور در البرز، تیم‌ های حاضر در ۴ دیدار باقی مانده مرحله یک هشتم با هم مسابقه دادند و در پایان ۸ تیم مجوز حضور در مرحله یک چهارم را کسب کردند.
در نخستین دیدار دومین روز بازی ها ، تیم توسعه امین دارو با نتیجه ۲ بر صفر از سد بلومبرگ البرز عبور کرد ، پارک آبی اوشن با همین نتیجه مغلوب آکادمی تنیس مومن زاده شد ،  با انصراف آبشار اصفهان،  عقاب نهاجا به عنوان تیم سوم راهی مرحله بعدی شد  و رستوران هیوده ( الف) با نتیجه ۲ بر صفر از سد آکادمی تنیس مهذب نیا (و)عبور کرد. 
 
به این ترتیب در پایان مرحله یک هشتم نهایی بازیها فردا با برگزاری ۴ دیدار تیم ها خود را برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی محک می زنند. 
 
 رقابت های تنیس جام‌ حذفی (۹۸-۹۹ ) از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ شهریور ماه با حضور ۱۶ تیم باقی مانده در دهکده ورزشی چهار باغ کرج برگزار می شود. 
 
یاد آور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده امین مهدویان سرداور نشان سفید کشورمان است و آرمین آزاد پور، حسام الدین ایوبی ، اردلان عبدالحسین زاده ، احسان رحیمی و مجید گلچین به عنوان داور در این مسابقات حضور دارند.