iritf
به صورت آنلاین : بزرگترین سمینار آموزش آنلاین مربیان برگزار شد
10/2/2020 4:30:47 PM

بزرگترین سمینار آموزشی آنلاین مربیان ورزش کشور توسط فدراسیون تنیس برگزار شد.

 با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون تنیس، از ساعت ۹.۳۰ صبح امروز نخستین وبینار آموزشی مربیان این رشته توسط کمیته آموزش مربیان فدراسیون برگزار گردید.

 

 داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس ضمن افتتاح این وبینار و خوش آمدگویی به شرکت کنندگان به تبیین اهداف و برنامه های اصلی فدراسیون در زمینه قهرمانی پرداخت.

 

 در ادامه سید امیر برقعی رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون بخشهای فنی-آموزشی وبینار را برای شرکت کنندگان تشریح نمود.

 

 با دعوت فدراسیون تنیس، آقایان محرم علی خدایی و محمد مهذب نیا و خانم ندا نوریان مدرسین این دوره هر یک به مدت ۴۰ دقیقه به تدریس مباحث و ارائه تجربیات خود به شرکت کنندگان پرداختند.

 

 براساس برنامه کمیته آموزش مربیان، در این وبینار آموزشی سه موضوع آموزش به نونهالان زیر ۱۰ سال ، نوجوانان ۱۴ سال و تاکتیک در بازی انفرادی مورد بررسی قرار گرفت.

 

بیش از ۲۳۰ نفر از مربیان و علاقمندان تنیس از سرتاسر کشور در این وبینار شرکت نمودند.

 

براساس اعلام کمیته آموزش مربیان فدراسیون تا پایان سال ۱۳۹۹ مجموعا ۵ برنامه آموزشی آنلاین برای مربیان برگزار می شود که علاقمندان بسیار زیادی برای ۴ دوره  آتی این پروژه آموزشی ثبت نام نموده اند.

 

 دومین وبینار آموزشی فدراسیون ویژه مربیان در آبان ماه برگزار خواهد شد.

 

🎾 بزرگترین سمینار آموزشی آنلاین مربیان ورزش کشور توسط فدراسیون تنیس برگزار شد.

 

🎾 با برنامه ریزی صورت گرفته از سوی فدراسیون تنیس، از ساعت ۹.۳۰ صبح امروز نخستین وبینار آموزشی مربیان این رشته توسط کمیته آموزش مربیان فدراسیون برگزار گردید.

 

🎾 دکتر داوود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس ضمن افتتاح این وبینار و خوش آمدگویی به شرکت کنندگان به تبیین اهداف و برنامه های اصلی فدراسیون در زمینه قهرمانی پرداخت.

 

🎾 در ادامه سید امیر برقعی رئیس کمیته آموزش مربیان فدراسیون بخشهای فنی-آموزشی وبینار را برای شرکت کنندگان تشریح نمود.

 

🎾 با دعوت فدراسیون تنیس، آقایان محرم علی خدایی و محمد مهذب نیا و خانم ندا نوریان مدرسین این دوره هر یک به مدت ۴۰ دقیقه به تدریس مباحث و ارائه تجربیات خود به شرکت کنندگان پرداختند.

 

🎾 براساس برنامه کمیته آموزش مربیان، در این وبینار آموزشی سه موضوع آموزش به نونهالان زیر ۱۰ سال ، نوجوانان ۱۴ سال و تاکتیک در بازی انفرادی مورد بررسی قرار گرفت.

 

🎾 بیش از ۲۳۰ نفر از مربیان و علاقمندان تنیس از سرتاسر کشور در این وبینار شرکت نمودند.

 

🎾 براساس اعلام کمیته آموزش مربیان فدراسیون تا پایان سال ۱۳۹۹ مجموعا ۵ برنامه آموزشی آنلاین برای مربیان برگزار می شود که علاقمندان بسیار زیادی برای ۴ دوره  آتی این پروژه آموزشی ثبت نام نموده اند.

 

🎾 دومین وبینار آموزشی فدراسیون ویژه مربیان در آبان ماه برگزار خواهد شد.