iritf
مهدی علی نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس: «عزیزی» می تواند با تکیه بر توانمندی و تجربه مدیریتی اتفاقات خوبی را در تنیس رقم بزند/تنیس از پرمخاطب ترین و پردرآمدترین ورزش های دنیا است
10/13/2020 3:11:20 PM

مهدی علی نژاد با بیان اینکه ورزش تنیس از پردرآمدترین و پرمخاطب نرین ورزش های دنیا محسوب می شود نسبت به بهبود و ارتقا جایگاه این رشته در ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد که رییس جدید فدراسیون تنیس با توجه به توان و تجربه مدیریتی و همکاران خوب بتواند وضعیت خوبی را در پایان دوره چهارساله برای این رشته رقم بزند .

به گزارش روابط عمومی فدراسون تنیس ، مهدی علی نژاد در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس با بیان اینکه این رشته در حوزه قهرمانی وضعیت خوبی ندارد و در سید 4 آسیا قرار گرفته است؛توجه به رده های سنی پابه،تشکیل تیم های ملی توانمند در رده های سنی مختلف و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود را برای برون رفت از شرایط کنونی و رسیدن به وضعیت مطلوب مورد تاکید قرار داد .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وارت ورزش و جوانان،تربیت نیروی انسانی متخصص را برای پرورش استعداد ها مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: فدراسیون تنیس باید در زمینه آموزش نیز با برنامه مدون  نیروهای متخصص و حرفه ای را تربیت کند .

علی نژاد با اشاره به شیوع ویروس کرونا که ورزش دنیا را تحت تاثیر خود قرار داده است،تصریح کرد: رشته تنیس به دلیل شرایط خاصی که دارد جزو اولین ورزش هایی بود که مجوز فعالیت و مسابقه گرفت  و در ادامه نیز باید از این فرصت برای برنامه ریزی گسترده تر در راستای برگزاری رویدادهای مختلف و ایجاد شور و نشاط در جامعه بهره گرفت .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای با بان اینکه تنیس از جمله پردرآمدترین و پرمخاطب ترین ورز ها در دنیاست ،ادامه داد: درآمدهایی که در تنیس وجود دارد واقعا با بسیاری از رشته ها قابل مقایسه نیست اما جایگاه تنیس ایران با قدمت بیش از یکصد سال کجاست و چرا امروز شرایط خوبی نداریم .
مهدی علی نژاد گفت: آنچه مسلم است توقع داریم که رییس فدراسیون در پایان دوره چهارساله اتفاقات خوبی را در راستای توسعه و پیشرفت این رشته رقم بزند و با توجه به توانمندی مدیریتی «داود عزیزی» و تجاربی ارزنده ای که در پست های قبلی مدرتی دارد و با توجه به تیم خوبی که در زمینه همکاران دارد  می تواند وضعت خوبی را در پایان دوره خود رقم بزند .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: برگزاری جام حذفی آقایان و بانوان اتفاق خوبی بود که فدراسیون رقم زد و امیدوارم همچنان با استمرار در برگزاری چنین رویدادهای که می تواند رونق تنیس ایران را بدنبال داشته باشد ،وضعیت این رشته را بهبود ببخشند .