iritf
استقبال ۳۷۰ علاقه مند و مربی از سومین و بزرگترین وبینار آنلاین کمیته آموزش مربیان ؛
12/27/2020 10:38:23 AM

داود عزیزی: مربیان نقش پررنگی در پرورش بازیکنان تنیس دارند / به زودی تکلیف کادر فنی تیم های ملی مشخص می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس ؛ کمیته آموزش مربیان‌‌فدراسیون تنیس عصر امروز ( ۵  دی  ماه) سومین وبینار آنلاین مربیگری را جهت به روز رسانی اطلاعات تنیس کشورمان با شاخصهای جهانی در بخش مربیان را برگزار کرد.
 
در ابتدا داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان ضمن خوش آمدگویی به مدرسین دوره ، مربیان و‌علاقه مندان حاضر در این دوره گفت: تشکر می کنم از کمیته آموزش مربیان به دلیل برگزاری سومین وبینار آموزشی ، خوشبختانه با برگزاری این دوره ها شاهد حضور پررنگ مربیان و‌علاقه مندان بودیم. 
 
 وی افزود: مربیان نقش پررنگی در پرورش بازیکنان تنیس دارند هم  به عنوان کسانی که می توانند تنیس را به صورت حرفه ای و فنی آموزش دهند و از طرفی موارد اخلاقی را به بازیکنان انتقال دهند. 
 
عزیزی ادامه داد: همان طور که می دانید در تنیس ‌ هنر ، فیزیک و‌هوش هیجانی نقش مهمی را در پرورش بازیکنان ایفا می کند که این موارد از طریق مربیان به روز دنیا آموزش داده می شود که مربیان می توانند با حضور در وبینار های آموزشی به این اهداف دست پیدا کنند.
 
در ادامه لوئیس سوزا (پرتغال) اصول و برنامه ریزی برای پیشرفت یک مربی تنیس درسطح حرفه ای را تدریس کرد و سپس سید امیر برقعی موضوع  بیو مکانیک و ارتباط عملی آن با تکنیک ها وضربات تنیس را آموزش داد. برقعی در ادامه برنامه ریزی سالانه برای پیشرفت یک مربی تنیس را نیز ارائه نمود.
 
یاد آور می شود: در بزرگترین دوره آموزشی آنلاین تنیس کشور ۳۷۰ مربی و علاقه مند از سراسر کشور شرکت داشتند.