iritf
مهر افزا منوچهری ؛ دختران تنیسور نسلی از قهرمانان‌ آینده هستند
1/2/2021 7:12:17 PM

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ مهر افزا منوچهری نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس با حضور در جلسه چهار ساعته کمیته فنی فدراسیون تنیس به همراه فرزین ضیاءآذری دبیر فدراسیون ، ناصر میرزایی رئیس کمیته ، فرشاد صفتی دبیر کمیته  ، فریبا سفیدباف، جهانبخش سوری، و بهمن شکاری اعضاء کمیته برنامه های تیم های پایه بانوان را بررسی کرد.

 

🔹منوچهری با تاکید بر نقش پررنگ بانوان در ورزش تاکید کرد : دختران تنیس باز امروز، قهرمانان فردا و آینده سازان سالهای بعدی ورزش قهرمانی خواهند بود و در آینده مادرانی که نسل بعدی قهرمانان را در دامن خود پرورش خواهند داد.

 

🔹وی گفت : بنده به عنوان نایب رییس بانوان در تمامی مراحل همپای ورزشکاران خواهم بود و بر خود واجب میداند تا با حضور در تمام عرصه های حوزه بانوان از انها حمایت و بر عملکرد این بخش نظارت کافی انجام شود . 

 

🔹نائب رئیس بانوان با اعلام اینکه از روز نخست در مسابقات جام حذفی بانوان حضور داشته افزود: در مسابقات جام حذفی سال ۹۸ بانوان که به میزبانی البرز و با حضور ۴۳ تیم و بیش از ۱۰۰ ورزشکار برگزار شد ، بنده از روز نخست تا روز فینال و در زمان همه گیری ویروس کرونا در مسابقات حضور داشتم تا این بازیها نیز بدون مشکلی برگزار شود و کارنامه موفقی برای فدراسیون به جا بماند . 

 

🔹وی معتقد است حضور بانوان این رشته در عرصه بین الملل در دو بعد قهرمانی و فرهنگی از اهمیت زیادی برخوردار است و قطعا در اینده ای نزدیک نسل جوان و تیم های پایه فصل جدیدی را رقم خواهند زد.