iritf
انوشا شاهقلی فاتح رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور شد
7/18/2019 12:28:15 PM

رقابت های تنیس جایزه بزرگ کشور با قهرمانی انوشا شاهقلی از تهران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: آخرین روز جدول اصلی رقابت‌ های تنیس جایزه بزرگ تنیس آقایان (جام بیمارستان اردیبهشت شیراز ) ، با هدف معرفی تنیسورهای برتر برگزار شد.

در آخرین روز بازی ها و در بخش انفرادی انوشا شاهقلی و امیر حسین بادی برای کسب عنوان قهرمانی با یکدیگر مسابقه دادند و در نهایت با نتیجه ۲ بر یک مقابل حریف خود به پیروزی رسید و قهرمان شد. بادی در جایگاه دوم ایستاد و مهرشاد قفقازی بک و اشكان دبيرى نیر مشترکا سوم شدند. 

در بخش دو نفره نیز تیم های مهبد - بادی عنوان نخست را از آن خود کردند. زوج ادب جو - روغنی  نايب قهرمان شدند و تیم های صدري -  اولیایی و قائمی - كسائيان ، نیز عنوان سوم را بدست آوردند. 

این رقابت ها در بخش انفرادی و دو نفره به مدت یک هفته به میزبانی هیات تنیس فارس برگزار شد.

در این دوره از مسابقات  ۱۰۵ شرکت‌کننده از سراسر ایران حضور داشتند.  

این مسابقات از ۱۱ لغایت ۲۱ تیرماه به میزبانی شهر شیراز و در باشگاه تنیس فیوچرز برگزار و در پایان مبلغ ۳۲ میلیون تومان به عنوان جایزه نقدی و به نفرات برتر اهدا شد.

به این ترتیب این مسابقات با برگزاری مراسم اختتامیه به پایان رسید. 

یاد آور می‌شود: سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده مهدی ملک زاده داور نشان سفید کشورمان بود و احسان رحیمی، شروین خرازی اصفهانی، آرمین آزاد پور، محمد محمدی، مجتبی کشاورز پور، نیز امر قضاوت را بر عهده داشتند و مدیرت مسابقات بر عهده آقای بهراد ذوالنوریان بود.