iritf
دیدار نماینده فدراسیون جهانی تنیس با مدیر کل دفتر برنامه ریزی ونظارت ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان
7/23/2019 9:31:28 AM

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: بعد از ظهر روز گذشته رناتو واواسوری نماینده فدراسیون جهانی تنیس بهمراه فرشاد صفتی مدیر تیمهای ملی تنیس و سید امیر برقعی مدیر توسعه غرب و آسیای میانه در وزارت ورزش و جوانان حضور و با علی رغبتی مدیر کل برنامه ریزی و نظارت ورزش قهرمانی  دیدار و گفتگو نمودند .

در این جلسه واواسوری هدف از حضور خود را در ایران تشریح و نکات مهمی را در رابطه با ایجاد مرکز ملی تنیس ایران در ابعاد استانداردهای بین المللی گوشزد نمود - رغبتی با بیان توجه ویژه  به رده های سنی پایه در چند ساله گذشته توسط فدراسیون تنیس ، آینده این رشته را روشن و امیدوارانه ترسیم نمود و اذعان داشت وزارت ورزش و جوانان به عنوان متولی ورزش کشور همواره از طرح های توسعه ای در زمینه ورزش قهرمانی و همگانی در کنار کلیه فدراسیونهای ورزشی استقبال خواهد نمود . در پایان ایشان  حضور نماینده فدراسیون جهانی تنیس در ایران  را مثبت ارزیابی و  آرزوی موفقیت برای ایشان نمود .

همچنین در ادامه نماینده فدراسیون جهانی تنیس امروز با سفر به استان البرز ضمن بازدید از امکانات ین استان ، با مدیر کل ورزش و جوانان البرز و مسئولان هیات تنیس البرز نیز دیدار و گفتگو می کند.