تنیسورهای نوجوان به کار خود در رقابت های تنیس رده های سنی پایان دادند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: مسابقات تنیس رده های سنی زیر 12 و 14 سال  در دو بخش دختران و پسران که به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد، با شناخت نفرات برتر به کار خود پایان داد.
در پایان این مسابقات و در رده سنی 12سال پسران، یاسین حاجیلویی از تهران به مقام قهرمانی رسید، سام پازوکی از مازندران دوم شد و فهیمی از البرز و کاردان از ساری مقام سوم مشترک را از آن خود کردند.
در رده سنی 12سال دختران، محیا عابدینی از آذربایجان شرقی جام قهرمانی را بالاس سر برد و کیمیا ثاقب از تهران و رحیمی از ایلام و کریمی از مازندران به مقام سوم مشترک دست یافتند.
در رده سنی 14سال پسران، و در دیدار نهایی این رده که میان دو تنیسور مازندرانی برگزار شد، آرین حسن زاده با پیروزی برابر کیان کریمی ریکنده بر سکوی قهرمانی تکیه زد و حسن اشجاری از تهران و علیرضا اکبرپور از مازندران به مقام سوم مشترک رسیدند.
در رده سنی 14سال دختران هم دو مازندرانی در دیدار نهایی به مصاف هم رفتند که یاسمن روحانی مقدم با پیروزی برابر دلبر طهماسبی به مقام قهرمانی رسید و محیا عابدینی از آذربایجان شرقی و حدیث مهدی زاده از ایلام مقام سوم مشترک را به خود اختصاص دادند.

به این ترتیب با برگزاری اخرین روز رقابت ها و معرفی نفرات برتر ، مراسم اختتامیه این دوره از رقابت ها برگزار و از نفرات برتر تقدیر شد.

در این دوره از رقابت ها ۱۱۱ تنیسور از استان های مازندران ، البرز، آذربایجان شرقی، ایلام، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، سمنان، خراسان شمالی و لرستان حضور داشتند.

رقابت های تنیس رده های سنی زیر ۱۲ و ۱۴ سال دختران و پسران به مدت یک هفته در شهرستان آمل برگزار شد.

یاد آور می شود: سرداوری این مسابقات بر عهده مجید گلچین بود.