iritf
قهرمانی مشکات الزهرا صفی در رقابت های بین المللی جوانان / درسا چراغی در جایگاه دوم ایستاد
10/6/2019 9:40:31 AM

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: با برگزاری آخرین روز رقابت های بین المللی تنیس جوانان در شیراز ، دختران کشورمان در فینال بازیها‌ یه مصاف حریفان خود رفتند.

در فینال بخش انفرادی مشکات الزهرا صفی از ایران با نتیجه ۲ بر یک‌ مقابل درسا چراغی به برتری رسید و قهرمان شد ، چراغی در جایگاه دوم ایستاد . ماندگار فرزامی دیگر نماینده ایران به همراه تنیسوری از لهستان عنوان سوم مشترک را از آن خود کردند .

همچنین پیش از این با برگزاری بخش‌دو‌نفره زوج لهستان و ترکیه در جایگاه نخست ایستاد . زوج مهتا خانلو و مشکات الزهرا صفی از ایران نائب قهرمان این دوره از رقابت ها را بدست آوردند و تیم های ترکیه و درسا چراغی و فاطمه سادات زنجانی از ایران سوم شدند.

در بخش پسران نیز نماینده روسيه در مقابل تنیسوری از چک به پیروزی رسید و قهرمان شد ، بازیکن چک در جایگاه دوم ایستاد و آریا روغنی و امیر محمد کچبی نیز مشترکا سوم شدند.

در بخش دو نفره تیم ایران با ترکیب سینا مقیمی و امیر محمد کچبی با پیروزی ۲ بر یک  مقابل  آرین اسماعیل پور فلاح از ایران و کیان کاظمی از آلمان عنوان قهرمانی را بدست آوردند و تیم های معین معظم و سیاوش شیردل و امیر محمد جمشیدی و آریا روغنی در جایگاه سوم مشترک ایستادند.

به این ترتیب این دوره از مسابقات پس از یک هفته برگزاری به میزبانی هیات تنیس فارس امروز با معرفی نفرات برتر و برگزاری مراسم اختتامیه پایان یافت .

در جدول اصلی بخش پسران ۳۲ تنیسور از کشورهای ایران ، اکراین ، بلاروس، مالی ، آلمان و چک و در بخش دختران ، ۲۹ تنیسور از کشورهای ایران ، بلژیک ، ترکیه و لهستان حضور داشتند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده امین مهدویان داور نشان سفید کشورمان بود.