iritf
حضور سرزده معاون امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان در فدراسیون تنیس
12/4/2019 8:34:23 AM

معاونت امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان از فدراسیون تنیس بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در پی کسب کرسی آسیایی توسط احمد نامنی سرپرست فدراسیون تنیس کشورمان ، جمشید تقی زاده  معاونت امور مجلس، حقوقی و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز به صورت سر زده و با هدف تبریک این موفقیت از فدراسیون بازدید کردند.

در این بازدید وی ضمن بررسی و گفتگو در خصوص وضعیت فدراسیون تنیس کشورمان و با تبریک کسب کرسی ارزشمند آسیایی توسط احمد نامنی گفت: کسب این پست ارزشمند نتیجه فعالیت و تلاش تیمی در فدراسیون تنیس و در دیپلماسی ورزشی است که موجب افتخار آفرینی برای این رشته و ورزش کشور است.

 جمشید تقی زاده ضمن تشکر از حمایت های وزیر ورزش و جوانان به عنوان بالاترین مقام ورزش کشور در تحقق این موفقیت ها اظهار کرد: کسب این کرسی را به کلیه نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، جامعه ورزش و جامعه تنیس تبریک می گویم.

در شرایطی که کشورهای بسیاری از امکانات اقتصادی و همچنین کشورهایی با در اختیار داشتن رنکینگ های خوب جهانی و قدرت در دنیای تنیس بهره می برند ، جمهوری اسلامی ایران 41 رای را به خود اختصاص داد و بالاتر از کشورهایی چون ژاپن ، عربستان ، امارات و .... قرار گرفت که این امر از افتخارات قدرت بالای ایران و مقبولیت دیپلماسی ورزشی ما می باشد .

وی خاطر نشان کرد: از روش های موثر در اینگونه انتخابات استفاده در دیگر رشته های ورزشی جهت بدست آوردن این کرسی ها در جهت احقاق حقوق ورزشکاران در همه رشته های ورزشی ما خواهد بود.