iritf
تکرار پیروزی نمایندگان کشورمان در مسابقات تنیس زیر 13 سال غرب آسیا
12/7/2019 1:20:37 PM

نمایندگان کشورمان روز دوم مسابقات تنیس غرب آسیا را نیز با پیروزی پشت سر گذاشتند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در ادامه برگزاری رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا در اماذات ، تنیسورهای کشورمان صبح امروز به مصاف حریفان خود رفتند.

در نخستین دیدار بخش انفرادی ، ماندگار فرزامی از ایران با نتیجه ( 0-6 و 0-6 ) مقابل زهرا خفاجی از عراق به پیروزی رسید، امیرعلی قوام از ایران با نتیجه ( 2-6 و 1-6 ) مجد عامر از سوریه را برد و کسری رحمانی از ایران با نتیجه ( 2-6 و 0-6 ) سلمان عبدالرحمن از اردن  را شکست داد و هانا سلطانی از ایران نیز با نتیجه (0-6 و 2-6) مقابل عایشه ال بوسایدی از عمان به پیروزی رسید.

به این ترتیب تنیسورهای کشورمان در بخش انفرادی به کار خود پایان دادند و امروز پس از استراحت در راند نخست بخش دو نفره ، در راند دوم با حریفان خود دیدار می کنند.

کسری رحمانی و امیرعلی قوام در بخش پسران و ماندگار فرزامی و هانا سلطانی در بخش دختران با هدایت و مربیگری فریبا سفید باف و تونی اندرویچ از کرواسی در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

نمایندگانی از امارات ، ایران، عراق، عربستان سعودی، بحرین، اردن، عمان، یمن، لبنان، سوریه و افغانستان در این دوره از مسابقات حضور دارند.

این مسابقات به مدت 11 روز به میزبانی امارات برگزار می شود.

یاد اور می شود: سرداوری این دوره از رقابت های بر عهده شروین صفوی داور نشان سفید کشورمان است و سید امیر برقعی مدیر توسیعه تنیس در غرب آسیا و آسیا میانه ، به عنوان نماینده فدراسیون جهانی حضور دارد.