iritf
رقابت هاي تنيس زير ١٣ سال غرب آسيا؛ تيم هاي دونفره دختران و پسران ايران هم فيناليست شدند / دو فينال تمام ايراني در مسابقات انفرادي
12/9/2019 9:41:21 AM

تيم هاي دو نفره ايران در بخش پسران و دختران هم با پيروزي در مرحله نيمه نهايي به ديدار پاياني رقابتهاي دوبل زير ١٣ سال غرب آسيا در امارات راه يافتند .

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تنيس ، در مرحله نيمه نهايي دختران ، تيم دونفره ماندگار فرزامي و هانا سلطاني از ايران در رويارويي با تنيسورهايي از كشور سوريه و اردن با برتري دو بر صفر و نتايج (٦-٠)و (٦-١) به ديدار پاياني راه يافتند.

در بخش پسران هم تيم ملي ايران متشكل از كسري رحماني و اميرعلي قوام با پيروزي دو بر صفر در برابر تيم دو نفره - از یمن در نتايج (٦-٤) و (٧-٥) پيروز شدند ، و به فينال مسابقات دوبل رسيدند .
در مسابقات انفرادي هم هر چهار نماينده ايران موفق شده بودند ، با برتري مقابل حريفان فيناليست شوند .
در ديدارهاي فينال انفرادي دو فينال تمام ايراني در مسابقات قهرماني زير ١٣ سال غرب آسيا برگزار مي شود و از پيش ٢ مدال طلا و ٢ مدال نقره براي ملي پوشان ايران به ارمغان آمده است .
فريبا سفيد باف و توني اندرويچ از كرواسي هدايت تيم هاي ملي ايران در اين رويداد را برعهده دارند.
سرداور این مسابقات برعهده شروین صفوی از جمهوری اسلامی ایران  دارای نشان سفید داوری صندلی از فدراسیون جهانی تنیس ITF است .
نماینده فدراسیون جهانی تنیس ITF  در این مسابقات هم سید امیر برقعی  مدیر توسعه تنیس غرب و آسیای میانه از جمهوری اسلامی ایران است .