iritf
داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس با وزیر ورزش و جوانان دیدار کرد؛ تاکید دکتر سلطانی فر به حمایت از تنیس برای ارتقا جایگاه این رشته در آسیا
6/26/2020 9:28:59 AM

دكتر مسعود سلطاني فر اهمیت رشته تنیس در بین اقشار مختلف مردم را مورد توجه قرار داد و با تاکید بر ارتقا جایگاه این رشته در آسیا ، حمایت خود را از برنامه های توسعه ای این فدراسیون اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، داود عزیزی بعداز ظهر امروز با حضور در وزارت ورزش و جوانان با دکتر مسعود سلطانی فر در خصوص برنامه های این فدراسیون دیدار و گفتگو کرد .
 
در این دیدار رییس فدراسیون تنیس گزارشی از وضعیت موجود این رشته و شرایط حال حاضر تنیس ایران در قاره آسیا و برنامه های این فدراسیون ارائه داد .
 
وزیر ورزش و جوانان نیز از رشته تنیس به عنوان یک رشته مهیج و پرطرفدار در بین خانواده ها نام برد و با اشاره به ظرفیت کنونی این رشته در ایران و برخورداری از استعدادهای خوب در نقاط مختلف تصریح کرد : از فدراسیون تنیس انتظار دارم در ابعاد مختلف زمینه رشد و پویایی بیشتر این رشته را فراهم آورد و در قالب برنامه ای که رییس جدید تدوین کرده است روند رو به رشد تنیس ایران در عرصه رقابتی آسیا دنبال شود چرا که جایگاه کنونی این رشته باید به مراتب ارتقا یابد و شایستگی تنیس ایران به منصه ظهور برسد.
 
دکتر سلطانی فر با بیان اینکه از برنامه های
توسعه ای این رشته برای ارتقا جایگاه تنیس ایران، حمایت می کند، تصریح کرد: فدراسیون تنیس را در ابعاد زیرساخت ها و مالی برای پیشرفت و رسیدن به جایگاه بالاتر در عرصه رقابتی حمایت خواهیم کرد تا تنیس ایران بتواند به انتظار مردم جامه عمل بپوشاند.