iritf
افزایش تعداد زمین های هیات تنیس استان بوشهر؛ مهدی اعتمادی: اعتبارات امکانات سخت افزاری تامین شده است / تنیس را همگانی می کنیم
6/28/2020 10:58:13 AM

رئیس هیات تنیس استان بوشهر از احداث زمین تا پایان سال جاری خبر داد.

مهدی اعتمادی رئیس هیات تنیس استان بوشهر در گفتگو با سایت فدراسیون از افزایش تعداد زمین های استان و هدف گذاری برای برگزاری رویدادهای مختلف خبر داد و گفت: بنده به تازگی به عنوان رئیس هیات تنیس استان بوشهر انتخاب شدم و مهمترین اقدامی که قرار است به زودی انجام شود ساخت 5 زمبن و برطرف کردن مشکلات سخت افزاری است .

وی گفت: در حال حاضر هیات تنیس استان دارای 2 زمین سیمانی می باشد و ما امیدواریم با زمین هایی که در مجموعه شهید مهدوی در اختیار ما قرار داده شده تا پایان سال حداقل 5 زمین تنیس خاکی را در این محل احداث کنیم . خوشبختانه اعتبارات این طرح از سوی شورای برنامه ریزی تامین شده است و مشکلی در این خصوص نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: ما امیدواریم با برطرف شدن مشکلات سخت افزاری شرایط استان برای برگزاری رویدادهای مختلف فراهم شود و در آینده بوشهر در کنار سایر استان ها به عنوان میزبان مسابقات معرفی شود و در کنار اینها به دنبال اخذ مجوز برای انجام برنامه های تنیس ساحلی نیز هستیم .

همچنین اعتمادی با اعلام اینکه تقویت پایه یکی از سیاست های مهم هیات است تصریح کرد: با توجه به اینکه یکی از راه های شناسایی استعدادها و علاقه مندان تنیس انجام طرح های استعدادیابی است به همین دلیل ما امیدواریم با بازگشایی مدارس این برنامه ها را اجرایی کنیم و با شناسایی تعدادی از نونهالان و نوجوانان از آنها برای حضور در مسابقات آماده کنیم .

وی خاطر نشان کرد: یکی دیگر از موارد مهم در ورزش بحث همگانی کردن است و به اعتقاد من بحث مهمی است که افراد بیشتری را با تنیس آشنا کنیم تا مشکل کمیت نیز برطرف شود.