iritf
حضور رئیس هیات تنیس استان قزوین در محل فدراسیون ؛ مجید احمدپور: هیات تنیس استان تابع سیاست های فدراسیون است/ با صدور مجوز فعالیت های استان را 2 چندان می کنیم
6/28/2020 2:28:50 PM

مجید احمدپور رئیس هیات تنیس استان قزوین با حضور در محل فدراسیون تنیس با داود عزیزی دیدار و گفتگو کرد.

مجید احمدپور رئیس هیات تنیس استان قزوین در گفتگو با سایت فدراسیون گفت:  بنده به همراه اعضاء هیات رئیسه نشستی را با داود عزیزی رئیس فدراسیون داشتیم وضمن تبریک مجدد به ایشان برنامه های پیشنهادی استان را به وی ارائه کردیم.

در وهله نخست باید بگویم فدراسیون با مشکلاتی روبرو است اما با توجه به برنامه های خوبی که از سوی داود عزیزی ارائه شده ما امیدواریم این موانع به زودی برطرف شود. ما تابع سیاست های فدراسیون هستیم و در این جلسه آمادگی خود را برای برگزاری مسابقات مختلف ، دوره ها  و کلاس های آموزشی  اعلام کردیم . خوشبختانه ما در بخش سخت افزاری با در اختیار داشتن  4 زمین و یک خوابگاه هیچ مشکلی را برای میزبانی نخواهیم داشت.

وی افزود: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا بسیاری از برنامه های ما لغو شده و هم اکنون استان قزوین در شرایط زرد قرار دارد . ما امیداوریم به زودی مجوز برای برگزاری رویدادهای مختلف صادر گردد و این قول را خواهم داد که برنامه های هیات به نسبت گذشته افزایش چشمگیری داشته باشد . همچنین با مهیا شدن شرایط کنونی فراخوانی را در بخش همگانی خواهیم داشت تا از علاقه مندان  برای آشنایی و حضور در این رشته دعوت کنیم و در کنار این طرح شناسایی استعدادها را در فراخوان و مدارس ابتدایی داشته باشیم.

وی در ادامه تصریح کرد: یکی از پیشنهادات رئیس فدراسیون باشگاه داری و توسعه باشگاهها بود که این انتظار می رود این خواسته با همکاری هیات های استانی محقق شود و ما می توانیم از این سیاست برای قهرمان پروی در رده های سنی پایه استفاده و در بخش دختران و پسران قهرمانان بیشتری را تربیت کنیم.

احمد پور در پایان از زحمات چندین ساله مجید شایسته و احمد نامنی در راس فدراسیون تقدیر و تشکر کرد .