iritf
تفاهم نامه همكاري بين فدراسيون تنيس و سازمان ورزش شهرداري تهران با هدف توسعه تنيس منعقد مي شود
7/21/2020 11:48:37 AM

داود عزيزي رييس فدراسيون تنيس و امير محسني مديرعامل سازمان ورزش شهرداري تهران با هدف هماهنگي و هم افزايي براي توسعه همگاني رشته تنيس ، ديدار و گفتگو كردند و مقرر شد كه تفاهم نامه همكاري بين اين دو نهاد منعقد شود .

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تنيس، صبح امروز داود عزيزي با حضور در سازمان ورزش شهرداري تهران با امير محسني مديرعامل اين سازمان ديدار و گفتگو كرد .

رييس فدراسيون تنيس گفت : اين ديدار در راستاي رويكرد اين فدراسيون مبني بر اينكه شهرداري ها بازوهاي اجرايي قوي براي توسعه تنيس در ابعاد مختلف بويژه همگاني هستند ، صورت گرفت .

«داود عزيزي» با مثبت ارزيابي كردن اين جلسه توضيح داد: زمينه همكاري فدراسيون تنيس و سازمان ورزش شهرداري تهران  در ابعاد گوناگون از جمله توسعه زمین های تنیس در مناطق مختلف شهر تهران،توسعه همگانی این رشته و استعدادیابی وجود دارد به همین دلیل اعتقاد داریم همکاری با شهرداری تهران می تواند زمینه ساز رونق بیشتر تنیس در کلان شهر تهران را فراهم کند .

رییس فدراسیون تنیس گفت : مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از برنامه های فدراسیون برای رونق این رشته در تهران بزرگ استقبال کرد و قرار شد در راستای توسعه و رونق تنیس تفاهم نامه همکاری امضا شود .

داود عزیزی تصریح کرد : برای توسعه و پیشرفت تنیس از ظرفیت های مختلف بهره می بریم و شهرداری تهران نیز ظرفیت بسیار خوبی برای افزایش زمین های تنیس و فراهم شدن زمینه ی رو آوردن علاقمندان بیشتر به این رشته جذاب است .