iritf
رئیس هیات تنیس سمنان: پروژه های نیمه تمام احداث زمین را به سرانجام می رسانیم
7/25/2020 2:36:59 PM

بهاره ذبیح الهی گفت: امیدوارم با پیگیری های انجام شده مشکلات سخت افزاری استان به زودی برطرف شود.

بهاره ذبیح الهی رئیس هیات تنیس استان سمنان در گفتگو با سایت فدراسیون اظهار داشت: بنده از پاییز سال گذشته فعالیتم را در هیات تنیس استان سمنان آغاز کردم و متاسفانه 3 زمین هیات تنیس استان از طریق مزایده به بخش خصوصی واگذار شد و متاسفانه پروژهای احداث زمین در برخی از شهرستان های استان نیز نیمه تمام مانده است.

وی گفت: با توجه به اینکه برای اجرای برنامه های استعدادیابی ، همگانی و قهرمانی نیاز اصلی برطرف کردن مشکلات سخت افزاری و در اختیار گذاشتن این امکانات به علاقه مندان و قهرمانان است به همین دلیل ما امیدواریم با حمایت از سوی اداره کل ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون این مشکل را برطرف کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه در استان سمنان مستعدین و علاقه مندان زیادی حضور دارند ما امیدواریم با حضور در هیات تنیس استان اقدامی برای آنها انجام دهیم . متاسفانه این رشته در استان مظلوم واقع شده است و امیدواریم با اتمام پروژه های نیمه تمام و تزریق اعتبار از سوی اداره کل استان ، شرایط برای احداث چند زمین دیگر فراهم شود.

ذبیح الهی تصریح کرد: اینکه بنده در پایان فعالیتم 2 زمین به امکانات هیات تنیس استان افزوده کنم کار بزرگی انجام دادم البته با وجود امکانات کمی که در اختیار داشتیم برنامه های مختلفی را برگزار و بازیکنان را برای حضور در رویدادهای مختلف اعزام کردیم .

وی در پایان خاطر نشان کرد: همچنین قرار بود اواخر سال 98 هیات تنیس سمنان میزان دوره مربیگری درجه 2 باشد که به دلیل شیوع ویروس کرونا برگراری این کلاس لغو شد.