iritf
بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده قائم شهر از فدراسیون ؛ علی کریمی فیروزجایی: تنیس قابلیت رشد دارد / امیدوارم تنیس به جایگاه واقعی خود دست یابد
7/27/2020 2:01:19 PM

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه نماینده مردم قائمشهر در مجلس از فدراسیون تنیس دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی به همراه دکتر مرادی از فدراسیون تنیس بازدید کردند.

در این دیدار برنامه هاي آينده فدراسيون تنيس بويژه رويدادهاي همگاني اين فدراسيون مورد بحث و بررسي قرار گرفت .

در این جلسه علی کریمی فیروزجایی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تنیس ورزش منحصر به فردی است گفت : با توجه به اینکه تنیس علاقه مندان بسیاری دارد به همین دلیل در بحث همگانی کردن می توان اقدامات موثری را برداشت و از طرفی می توان با استفاده از تعامل با آموزش و پرورش در رده های سنی پایه نیز مستعدین را جذب کنیم و در سایر موارد نیز این تعاملات را با شهرداری و دانشگاهها داشته باشیم .

وی افزود: در صورتیکه این تعاملات به ثمر برسد من آینده خوبی را برای تنیس ایران پیش بینی می کنم ، خوشبختانه حضور دکتر عزیزی در راس فدراسیون شرایط رسیدن به این اهداف را  فراهم خواهد کرد و ما نیز به نمایندگی از شورای اسلامی تمام توانمان را برای انجام اقدامات جدی به کار می گیریم .

وی ادامه داد :  همچنین بنده از شهرداری ها و دستگاههای متولی می خواهم تا زیر ساخت های مورد نیاز فدراسیون تنیس را فراهم و شرایط رسیدن تنیس به جایگاه واقعی خود فراهم شود.

فیروز جایی خاطر نشان کرد: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد همانطور که در بودجه سال 99 عددی را برای فدراسیون تنیس در نظر گرفت برای سال های آینده نیز ادامه دهد.