iritf
دیدار مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت وورزش و جوانان با رییس فدراسیون تنیس؛ احمدی : نتیجه برنامه ریزی های فدراسیون تنیس،توسعه همگانی و گسترش قهرمانی این رشته است
8/3/2020 8:02:19 PM

مدیرکل روابط عمومي واطلاع‌رسانی وزارت ورزش و جوانان با داود عزيزي رئیس فدراسیون تنيس دیدار کرد.

 
به گزارش روابط عمومي فدراسيون تنيس ؛بعد از ظهر امروز کاوه احمدی، مدیرکل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان با حضور در فدراسیون تنيس با داود عزيزي رئیس و فرزين ضيا آذري دبير این فدراسیون دیدار و گفت‎وگو کرد.
 
مديركل روابط عمومي و اطلاع رساني وزارت ورزش و جوانان در اين ديدار از «داود عزيزي» رییس فدراسیون تنیس به عنوان مدیری توانمند در پست های مختلف از جمله مدیرکل امور مجلس وزارت ورزش و جوانان نام برد و اظهار داشت : یکی از شاخصه های مدیریتی رییس جدید فدراسیون تنیس توجه به برنامه ریزی و انظباط اداری و کاری است که با تکیه بر همین ویژگیهای مثبت می توان نسبت به آینده این رشته مهیج امیدوار بود .
 
«کاوه احمدی» تیم کاری در فدراسیون تنیس را نیز توانمند ارزیابی کرد و توضیح داد : رشته تنیس از جمله ورزش های جذاب در دنیا محسوب 
می شود که در ایران نیز جامعه مخاطب خاص خود را دارد و دوره های متفاوتی را در عرصه قهرمانی پشت سرگذاشته است و اکنون تجربه مدیریتی رییس جدید فدراسیون و همکارانش می تواند زمینه توسعه ، پیشرفت و ترویج این رشته را فراهم کند و با برنامه های خوبی که آغاز شده است ،امیدواریم بعد از سپری شدن دوران کرونا ، نتیجه برنامه ریزی ها را در توسعه همگانی و گسترش قهرمانی تنیس مشاهده کنیم .
 
مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان ، شفافیت در عملکرد فدراسیون های ورزشی را بدلیل گستردگی جامعه مخاطب ورزش ایران مهم بر شمرد و توضیح داد : دانستن از شرایط هر ورزش حق مردم است و فدراسیون ها موظفند آخرین اخبار و اطلاعات رشته متبوع خود را در راستای شفافیت منعکس کنند .
 
«کاوه احمدی» اطلاع رسانی رویدادهای مختلف فدراسیون تنیس در رسانه ملی و رسانه های نوشتاری ، خبرگزاری و فضای مجازی را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت : آنچه مسلم است فدراسیون تنیس با توجه به آغاز حرکت هدفمند ، همچنان باید در نزد افکار عمومی ، با اطلاع رسانی مستمر از رویدادهای این رشته ورزشی به اهداف اين رشته کمک کند .
 
داود عزیزی رییس فدراسیون تنیس در این دیدار توجه ویژه اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان را به روابط عمومی های مجموعه ورزش کشور ستایش کرد و با اشاره به درایت «کاوه احمدی» ابراز امیدواری کرد که برنامه ریزی های این اداره کل زمینه رشد و پیشرفت اطلاع رسانی ورزش کشور در نهایت منجر به علاقمندی بیشتر مردم برای رو آوردن به ورزش در راستای ارتقا سطح سلامت جامعه شود .
 
در این دیدار ؛ محمد کفاش یعقوبی کارشناس روابط عمومی فدراسیون ها و اکرم شعبانی سردبیر پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان حضور داشتند .