iritf
رئیس و اعضاء کمیته آموزش مربیان نیز انتخاب شدند ؛ تاکید رئیس فدراسیون برای برگزاری 7 سیمنار آموزشی آنلاین تا پایان سال
8/4/2020 1:19:56 PM

مراسم معارفه کمیته آموزش مربیان به صورت آنلاین و با معرفی سید امیر برقعی به عنوان رئیس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تنيس؛ صبح امروز مراسم معارفه رئیس ، دبیر و اعضاء کمیته آموزش مربیان به صورت آنلاین برگزار شد که با حکم داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان ، "سید امیر برقعی " به عنوان رئیس  و "فربد فهمی " به عنوان دبیر کمیته منصوب شدند.

 همچنین در احكام جدا گانه ای " محرم خدایی" از تهران  ، محسن رحیمی " از ایلام  " ، "علیرضا اطمینان " از خراسان رضوی ، مونا نوریان " از تهران ، " فرناز فصیحی  " از تهران به عنوان اعضاء کمیته منصوب شدند.

در مراسم معارفه كه به دليل شيوع ويروس كرونا به صورت آنلاين برگزار شد فرزين ضيا آذري سرپرست دبيري فدراسيون، سید امیر برقعی رئیس كميته آموزش مربیان و فربد فهمی دبیر کمیته حضور داشتند و سایر اعضاء به صورت ارتباط آنلاين در این مراسم حضور داشتند.

در حاشیه برگزاری این مراسم داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس کشورمان با اعلام اینکه کمیته آموزش در طی سال های گذشته اقدامات خوبی را به ثمر رسانده گفت: خوشبختانه کمیته آموزش مربیان ساختاری به روز دارد و تاکنون توانسته برنامه ها را به خوبی پیش ببرد . در حال حاضر با توجه به شرایط پیش آمده و همه گیری بیماری کرونا ، اجرای برنامه های آموزشی به صورت آنلاین کمک بزرگی به پیشبرد اهداف این کمیته خواهد کرد و امیدوارم تا پایان سال 7 سمینار آموزشی به صورت آنلاین برگزار شود.   

وی افزود: یکی دیگر از مهمترین اقدامی که می تواند در پیشبرد اهداف این کمیته موثر باشد همکاری و تعامل با وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه ها است تا با استفاده از این پتانسیل اتفاقات خوبی در این کمیته رقم بخورد.

همچنین فرزین ضیاء آذری سرپرست دبیری فدراسیون نیز تصریح کرد: کمیته آموزش مربیان یکی از کمیته های مهم و موثر در فدراسیون تنیس است که سطح استاندارد و افق تنیس کشور را تعیین می کند و ما امیدوارم با تعامل جدی اعضاء به سطح بالایی که مد نظرمان است برسیم.