iritf
هیات تنیس استان اصفهان برای دومین بار در سال جاری برگزار کرد: بزرگترین همایش همگانی تنیس در اصفهان
3/5/2019 8:46:51 AM

بزرگترین همایش تنیس همگانی برای دومین بار متوالی در اصفهان با حضور گسترده مردم در مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: هیات تنیس استان اصفهان با همکاری کمیته داوران، کمیته استعدادیابی و با بهره گیری از تیمی مجرب متشکل از مربیان، تنیسور های جوان و همچنین عوامل اجرایی کمیته روابط عمومی اقدام به برگزاری همایش تنیس همگانی در مجموعه سیتی سنتر اصفهان کرد. در این همایش که در محل آتریوم مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان برگزار شد بیش از 20 مربی به آموزش مردم پرداختند. در حاشیه این برنامه ثبت نام متقاضیان برای آموزش و  برنامه استعدادیابی انجام شد که مورد استقبال گسترده مخاطبان قرار گرفت.
دکتر ناهید تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مهندس علیرضا نصر نائب رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان، دکتر کورش محمدی عضو شورای اسلامی شهر اصفهان، دکتر نعیمی معاون امور فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان از جمله میهمانان هیات تنیس استان اصفهان در این برنامه حضور داشتند که با حضور در محل برگزاری همایش به ایراد سخن پرداختند.
گفتنی است این همایش با حمایتهای مسعود صرامی مدیرعامل مجموعه بزرگ سیتی سنتر اصفهان، میثم سمساریلر نماینده شرکت شیر آلات KWC و علیرضا احمدی نماینده شرکت شیرآلات Shouder  در اصفهان برگزار شد.