علاقه مندی هیئت تنیس استان مرکزی برای میزبانی رویدادهای مختلف ؛

علیرضا قیصری؛ هیئت نیاز به زمین سرپوشیده دارد/ تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریم

یکشنبه , 21 آبان 1396

رئیس جدید هیئت استان مرکزی گفت: با همکاری ادراه کل استان نیاز در اختیار داشتن زمین سرپوشیده را برطرف می کنیم.

علیرضا قیصری که به تازگی با برگزاری مجمع انتخاباتی به عنوان رئیس جدید هیئت استان انتخاب شد از علاقه مندی هیئت برای برگزاری رویدادهای مختلف گفت و اظهار کرد: هفته گذشته با انجام مجمع انتخاباتی هیئت تنیس مرکزی بنده برای 4 سال آینده به عنوان رئیس انتخاب شدم.

وی گفت: هیئت تنیس استان برنامه های زیادی از جمله توسعه امکانات سخت افزاری، اجرای طرح های توسعه جهانی تنیس ( JTI ) و از طرفی برگزاری رویدادهای مختلف دارد و امیدواریم این برنامه ها به زودی با حمایت مسئولان محقق شود.

یکی از اصلی ترین برنامه ها اجرای طرح توسعه جهانی تنیس در مدارس استان است که ما در نظر داریم تفاهم نامه ای را با آموزش پرورش امضا کنیم و با توجه به تعامل خوبی که با این وزارتخانه داریم امیدواریم به زودی بتوانیم این برنامه را در مدارس استان اجرا کنیم.

وی افزود: در حال حاضر هیئت استان یک زمین تنیس در اختیار دارد و شرکت آلومینیوم سازی نیز دارای یک زمین هارد کورت است و برای اجرای برنامه ها می توانیم از این امکانات استفاده کنیم. در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی ، کامیار کیمیایی  دبیر فدراسیون از این امکانات بازدید کرد و این پیشنهاد را داد که اردوهای تیم ملی در این محل برپا شود و این در حالی است که ما برای پذیرایی از ملی پوشان و یا برگزاری مسابقات مختلف مشکلی نداریم و بسیار علاقه مند هستیم.

قیصری ادامه داد: ما برای برپایی رویدادهای مختلف در استان این آمادگی را داریم تا پذیرای تنیسورها باشیم و از طرفی امکان اسکان رایگان نیز برای آنها فراهم است .

وی تصریح کرد: با توجه به شرایط جوی استان ما برای اجرای برنامه ها نیاز به یک زمین سرپوشیده داریم و خوشبختانه با توجه به همکاری بسیار خوب اداره کل استان آنها این قول را دادند که با حمایت های صورت گرفته این مشکل برطرف شود.  

وی  یاد آور شد : از جمله مشکلات هیئت تنیس استان کمبود مربی و داور است به طوریکه ما برای اجرای طرح های فدراسیون جهانی با مشکل مواجه خواهیم شد به همین منظور امیدواریم این مشکل نیز به زودی با برگزاری دورههای آموزشی و حضور علاقه مندان در کلاس های مربیگری و داوری برطرف شود.

رئیس جدید هیئت استان خاطر نشان کرد: در انتها از حقدادی مدیر کل محترم ورزش و جوانان استان مرکزی که حمایت های زیادی از تنیس استان کردند  ، مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس ، کامیار کیمیایی که سعی در توسعه تنیس ایران  داشته و دارند تشکر و قدردانی میکنم.
همچنین از جناب آقایان قدمیان ، مرشدی ، حسینخانی ، امینی فر ، صالحی و خانم ها صالحی ، فرجی ، اقدسی و رجبی تقدیر خانواده تنیس استان که زحمات زیادی کشیده اند  تشکر می کنم.