رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا – ویتنام؛

نمایندگان کشورمان امشب راهی هوشی مینه می شوند / برگزاری مراسم قرعه کشی

شنبه , 16 دی 1396

نمایندگان کشورمان در تیم غرب آسیا امشب راهی محل مسابقات تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا می شوند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی نمایندگان کشورمان امشب راهی هوشی مینه ویتنام می شوند که با پیش از این و با برگزاری رقابت های تنیس زیر 13 سال غرب آسیا در جزیره کیش نمایندگان کشورمان علاوه بر کسب عنوان قهرمانی ، جواز حضور در تیم غرب آسیا را بدست آوردند.

در پایان این رقابت ها و در بخش پسران ، یونس طلاور و آریو جوادی از ایران ، تایم عزمه از سوریه و فدی بیدان از لبنان و در بخش دختران مشکات الزهراء صفی از ایران و ماریا بردی از لبنان به عنوان نمایندگان تیم غرب آسیا معرفی شدند.

نمایندگان کشورمان برای حضور در این مسابقات امشب راهی ویتنام محل برگزاری بازیها می شوند و فردا این رقابت ها قرعه کشی می شود و تیم های حاضر از روز دوشنبه ( 18 دی ماه) به مصاف یکدیگر می شوند.

 تیم تنیس غرب آسیا  به همراه تنیسورهایی از کشورهای بنگلادش، بوتان ، برونئی، کامبوج ، کره جنوبی، قرقیزستان، لائوس، ماکائو، مالدیو، مغولستان، میانمار، پاکستان، سنگاپور ، ترکمنستان، تاجیکستان و ویتنام در مسابقات قهرمانی سطح 2 آسیا رده سنی زیر 14 سال شرکت می کند.

این رقابت ها از 18 لغایت 29 دی ماه به میزبانی هوشی مینه ویتنام برگزار می شود و برترینها جواز حضور در رقابت های سطح یک آسیا را کسب می کنند.

یاد آور می شود: سرمربیگری تیم غرب آسیا بر عهده سید امیر برقعی ( مدیر توسعه تنیس غرب آسیا و آسیای میانه ) از ایران است و فدی بیدان از لبنان و شهرزاد شیخ صراف از ایران به عنوان مربی تیم غرب آسیا را در این رقابت ها همراهی می کنند.