احداث آکادمی تنیس گلستان تا سال آینده؛

علی زنگانه: نمی خواهیم شرمنده علاقه مندان باشیم / حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت

شنبه , 16 دی 1396

سرپرست هیئت تنیس استان گلستان گفت: امیدواریم با پیگیری برنامه ها و بهبود شرایط شرمنده علاقه مندان این رشته نشویم.

علی زنگانه که مدتی است سرپرستی هیئت تنیس گلستان را بر عهده گرفته گفت: از تیر ماه سال جاری فعالیتم را به عنوان سرپرست در هیئت استان آغاز کردم . در ابتدا تلاش کردیم تا با سازماندهی در بخش مربیان ، داوران و مسابقات برنامه ها را به سرعت پیگیری و سپس اجراء کنیم . ما در این مدت موفق شدیم نمایندگان استان را به رویدادهای مختلف از جمله مسابقات و کلاس داوری نشان سفید بانوان اعزام کنیم.

وی افزود: با وجود تمام مشکلات بخشی از برنامه های هیئت را عملیاتی کردیم و در دومین گام به دنبال در اختیار گرفتن زمین هستیم. خوشبختانه در این مدت با حمایت های اداره کل استان موفق شدیم چند زمین را در اختیار هیئت قرار دهیم و در حال حاضر 13 زمین در استان مازندران و شهرستان های گنبد، رامیان، کلاله و علی آباد را در اختیار داریم.

زنگانه تصریح کرد: با توجه به اینکه برای برطرف شدن مشکلات سخت افزاری تمام تلاش خود را به کار گرفتیم به همین دلیل امیدواریم تا سال آینده ساخت 6 زمین استاندارد و احداث نخستین آکادمی تنیس استان به پایان برسد و این در حالی است که اقدامات اولیه آن انجام شده است. در صورت فراهم شدن این شرایط ما می توانیم ضمن اخذ میزبانی امکانات لازم برای آماده سازی تنیسورهای استان را در اختیارشان قرار دهیم.  

زنگانه ادامه  داد: تمام تلاش ما بهبود شرایط و رضایت تنیسورها است به همین دلیل در این مدت با کمک گرفتن از اداره کل استان و حامیان مالی امکانات لازم را فراهم کردیم تا شرمنده علاقه مندان نباشیم . ما امیدواریم با حمایت مسئولان شاهد روزهای خوبی در تنیس استان باشیم .

وی با اشاره به اینکه در بحث استعدادیابی اهداف مهمی را در پیش داریم تصریح کرد: با توجه به اینکه برای شناسایی علاقه مندان تنیس، فعالیت در مدارس به عنوان سیاست گذاری اصلی برای اجرای این طرح پایه گذاری شد به همین دلیل از ابتدای فعالیتم در هیئت تنیس استان این برنامه اجراء و مدارس زیادی تخت پوشش قرار گرفتند.

با اجرای این طرح تعداد زیادی از علاقه مندان به تنیس شناسایی شدند تا زیر نظر هیئت به صورت رایگان آموزش ببینند. از بین نفرات برتر این طرح ما نمایندگان استان اعزامی به رقابت های مختلف را شناسایی می کنیم و با حامیان مالی شرایط اعزام آنها را فراهم می کنیم .

سرپرست هیئت تنیس گلستان گفت: همچنین استان گلستان در بخش ساحلی عملکرد بسیار خوبی در طی چند سال گذشته داشته به طوریکه در حال حاضر 7 تنیسور ما رنکینگ برتر را در اختیار دارند به همین دلیل می خواهیم در این بخش نیز فعالیت پررنگی داشته باشیم . ما امیدواریم با بهبود تمامی شرایط و ارتقاء دادن حرف های زیادی برای گفتن داشته باشیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با وجود تمام مشکلات خوشبختانه در شرایط خوبی قرار داریم و در نظر داریم در مسابقات پیش رو که به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود شرکت کنیم .