رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا – ویتنام؛

مسابقات قرعه کشی شد / نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند

دوشنبه , 18 دی 1396

نمایندگان کشورمان حاضر در تیم غرب آسیا حریفان خود را در رقابت های قهرمانی سطح 2 آسیا شناختند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی تنیسورهای کشورمان حاضر در تیم غرب آسیا رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا در رده سنی زیر 13 سال را از فردا ( 19 دی ماه) آغاز می کنند که با انجام مراسم قرعه کشی و شناخت حریفان ، تکلیف دیدارهای روز نخست مشخص شد.

با انجام مراسم قرعه کشی جدول اصلی بازیها و در بخش پسران ، یونس طلاور با قرعه استراحت روبرو شد و آریو جوادی به مصاف دین ویت از ویتنام می رود. در بخش دختران نیز مشکات الزهراء صفی تنها نماینده کشورمان در بخش در راند نخست استراحت خواهد داشت.

یونس طلاور و آریو جوادی از ایران ، تایم عزمه از سوریه و فدی بیدان از لبنان و در بخش دختران مشکات الزهراء صفی از ایران و ماریا بردی از لبنان به عنوان نمایندگان تیم غرب آسیا معرفی شدند.

 تیم تنیس غرب آسیا  به همراه تنیسورهایی از کشورهای بنگلادش، بوتان ، برونئی، کامبوج ، کره جنوبی، قرقیزستان، لائوس، ماکائو، مالدیو، مغولستان، میانمار، پاکستان، سنگاپور ، ترکمنستان، تاجیکستان و ویتنام در مسابقات قهرمانی سطح 2 آسیا رده سنی زیر 14 سال شرکت می کند.

این رقابت ها از 18 لغایت 29 دی ماه به میزبانی هوشی مینه ویتنام برگزار می شود و برترینها جواز حضور در رقابت های سطح یک آسیا را کسب می کنند.

یاد آور می شود: سرمربیگری تیم غرب آسیا بر عهده سید امیر برقعی ( مدیر توسعه تنیس غرب آسیا و آسیای میانه ) از ایران است و فدی بیدان از لبنان و شهرزاد شیخ صراف از ایران به عنوان مربی تیم غرب آسیا را در این رقابت ها همراهی می کنند.