رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا – ویتنام؛

یونس طلاور با شکست نماینده ویتنام به راند بعدی مسابقات راه یافت

چهارشنبه , 20 دی 1396

رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا به میزبانی ویتنام و با برتری نماینده کشورمان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در حالی رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا در رده سنی زیر 13 سال را از روز گذشته به میزبانی ویتنام آغاز شد و نماینده کشورمان موفق به کسب پیروزی مقابل حریف خود شد.

با انجام مراسم قرعه کشی جدول اصلی بازیها و در بخش پسران ، یونس طلاور پس از روبرو شدن یا قرعه استراحت روبرو شد و در نخستین دیدار به مصاف نماینده ویتنام رفت و با پیروزی در این مسابقه به مرحله بعدی راه یافت. آریو جوادی نیز در نخستین مسابقه راند نخست بازیها با نتیجه 3 بر صفر از نماینده ویتنام شکست خورد.

همچنین در بخش دختران مشکات الزهراء صفی پس از استراحت در راند نخست ، در اولین دیدار خود با نماینده لائوس مسابقه می دهد.

یونس طلاور و آریو جوادی از ایران ، تایم عزمه از سوریه و فدی بیدان از لبنان و در بخش دختران مشکات الزهراء صفی از ایران و ماریا بردی از لبنان به عنوان نمایندگان تیم غرب آسیا در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

 تیم تنیس غرب آسیا  به همراه تنیسورهایی از کشورهای بنگلادش، بوتان ، برونئی، کامبوج ، کره جنوبی، قرقیزستان، لائوس، ماکائو، مالدیو، مغولستان، میانمار، پاکستان، سنگاپور ، ترکمنستان، تاجیکستان و ویتنام در مسابقات قهرمانی سطح 2 آسیا رده سنی زیر 14 سال شرکت می کند.

این رقابت ها از 18 لغایت 29 دی ماه به میزبانی هوشی مینه ویتنام برگزار می شود و برترینها جواز حضور در رقابت های سطح یک آسیا را کسب می کنند.

یاد آور می شود: سرمربیگری تیم غرب آسیا بر عهده سید امیر برقعی ( مدیر توسعه تنیس غرب آسیا و آسیای میانه ) از ایران است و فدی بیدان از لبنان و شهرزاد شیخ صراف از ایران به عنوان مربی تیم غرب آسیا را در این رقابت ها همراهی می کنند.