رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا – ویتنام؛

مشکات الزهراء صفی جواز حضور در فینال را بدست آورد / دیدار با نماینده لبنان برای رسیدن به عنوان قهرمانی

جمعه , 22 دی 1396

نماینده کشورمان موفق به حضور در فینال رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در ادامه رقابت های تنیس قهرمانی سطح 2 آسیا در ویتنام ، مشکات الزهراء از ایران که در تیم غرب آسیا حضور دارد موفق شد با شکست حریف خود صفی جواز حضور در فینال بازیها را بدست آورد.

در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی ، صفی موفق شد با نتیجه ( ۲-۶ و ۰-۶ ) مقابل تنیسور ویتنامی به برتری برسد و با کسب این پیروزی جواز حضور در فینال را کسب کرد. نماینده کشورمان برای کسب عنوان قهرمانی باید با ماریا بردی از لبنان مسابقه دهد.

همچنین در بخش دو نفره نیز تیم مشکات الزهراء صفی از ایران و ماریا بردی از لبنان با نتیجه ( ۰-۶ و ۰-۶ ) حریف خود را شکست دادند تا در فینال با زوجی از لائوس و مغولستان مسابقه می دهند.

یونس طلاور و آریو جوادی از ایران ، تایم عزمه از سوریه و فدی بیدان از لبنان و در بخش دختران مشکات الزهراء صفی از ایران و ماریا بردی از لبنان به عنوان نمایندگان تیم غرب آسیا در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

 تیم تنیس غرب آسیا  به همراه تنیسورهایی از کشورهای بنگلادش، بوتان ، برونئی، کامبوج ، کره جنوبی، قرقیزستان، لائوس، ماکائو، مالدیو، مغولستان، میانمار، پاکستان، سنگاپور ، ترکمنستان، تاجیکستان و ویتنام در مسابقات قهرمانی سطح 2 آسیا رده سنی زیر 14 سال شرکت می کند.

این رقابت ها از 18 لغایت 29 دی ماه به میزبانی هوشی مینه ویتنام برگزار می شود و برترینها جواز حضور در رقابت های سطح یک آسیا را کسب می کنند.

یاد آور می شود: سرمربیگری تیم غرب آسیا بر عهده سید امیر برقعی ( مدیر توسعه تنیس غرب آسیا و آسیای میانه ) از ایران است و فدی بیدان از لبنان و شهرزاد شیخ صراف از ایران به عنوان مربی تیم غرب آسیا را در این رقابت ها همراهی می کنند.