فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

نسخه آزمایشی وب سایت

Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran

پیروزی تیم های مدعی در روز دوم رقابت های تنیس لیگ دسته یک آقایان

سه شنبه , 2 آبان 1396پرنیت خبر
پیروزی تیم های مدعی در روز دوم رقابت های تنیس لیگ دسته یک آقایان

دومین روز رقابت های لیگ دسته یک تنیس کشور برگزار شد. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: دومین روز رقابت های لیگ دسته یک تنیس آقایان به میزبانی هیئت تنیس قزوین برگزار شد و تیم های حاضر به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان روز دوم نتایج زیر بدست آمد:

بیمه کار آفرین قزوین  - نویان اصفهان

3 بر صفر بیمه کار آفرین قزوین 

انفرادی اول: نوید ضرابی  - امیرمهدی کاویانی فر ( 1-6 و 2-6 نوید ضرابی از تیم بیمه کار آفرین قزوین)

انفرادی دوم: پوریا آصف زاده - ایمان روحانی شهرکی (1-6 و 1-6 پوریا آصف زاده از تیم بیمه کار آفرین قزوین)

دو نفره: نوید ضرابی - پویا آصف زاده و کاویانی فر- روحانی شهرکی ( 4-6 و 2- 6 نوید ضرابی - پویا آصف زاده از تیم بیمه کار آفرین قزوین)

آکادمی تنیس ارومیه - راکت سنتر شیراز 

3 بر صفر آکادمی تنیس ارومیه

انفرادی اول: مهیار شکاری  - انصراف ( 0-6 و 0-6 مهیار شکاری از تیم آکادمی تنیس ارومیه )

انفرادی دوم: امیر محمد اولیایی - انصراف ( 0-6 و 0-6 امیر محمد اولیایی از تیم آکادمی تنیس ارومیه )

دو نفره:  کیا کهنمویی- امیرمحمد اولیایی - انصراف (  0-6 و 0-6 کیا کهنمویی- امیرمحمد اولیایی از تیم آکادمی تنیس ارومیه )

مهیار تنیس اصفهان  - آکادمی آریانا کرج

3 بر صفر مهیار تنیس اصفهان

انفرادی اول: محمد مهیاری - حمید رحیم زاده ( 3-6 ، 6-7 و 6-4 محمد مهیاری از تیم مهیار تنیس اصفهان)

انفرادی دوم: شهرام کازرونی - پویان حجازی ( 1-6 و 2-6 شهرام کازرونی از تیم مهیار تنیس اصفهان)

دو نفره:  شهرام کازرونی- محمد مهیاری و ابراهیم رحیم زاده - پویان حجازی ( 0-6 و 0-6   شهرام کازرونی- محمد مهیاری از تیم مهیار تنیس اصفهان)

وندیت تهران - مک من طرقبه شاندیز

3 بر صفر وندیت تهران

انفرادی اول: فرشاد طلاور - مسعود الماسی ( 1-6 و 1-6 فرشاد طلاور از تیم وندیت تهران)

انفرادی دوم: شاهین خالدان - محسن طاهری ( 0-6 و 1-6 شاهین خالدان از تیم وندیت تهران)

دو نفره: فرشاد طلاور - شاهین خالدان و مسعود الماسی- محمدرضا پیراسته ( 0-6 و 4-6 فرشاد طلاور - شاهین خالدان)

امروز این رقابت ها با انجام 4 دیدار پیگیری می شود.

در این دوره از رقابت ها تیم های بیمه کار آفرین قزوین، آکادمی تنیس ارومیه، ویندیت تهران، نویان اصفهان، مک من طرقبه شاندیز، مهیار تنیس اصفهان و آکادمی آریانای کرج حضور دارند.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده سام صدری است.

 

 

آخرین اخبار

علیرضا خروشی به عنوان مشاور عالی و عضو افتخاری فدراسیون تنیس آسیا انتخاب شد

اعتماد دوباره تنیس آسیا به شایسته/ رئیس فدراسیون تنیس کشورمان بار دیگر به عضویت هیئت رئیسه آسیا درآمد

فرارسیدن ماه ربیع الاول بر تمامی مسلمانان جهان مبارک باد

شهادت غریب الغربا، امام رضا (ع) تسلیت باد

صابر رستم پور قهرمان مسابقات مناطق پنجگانه کشور شد

ایران به عنوان میزبان مسابقات تنیس زیر 13 غرب آسیا انتخاب شد / دعوت از کشورهای آسیایی

رحلت پیامبر اکرم (ص) بر تمام مسلمین جهان تسلیت باد

پذیرای 8 استان برای اجرای طرح JTI خواهیم بود / با جذب حامیان مالی با تعداد تیم های بیشتری در جام حذفی شرکت می کنیم

دعوت از مسئولین و ورزشکاران در مراسم گلریزان جامعه ورزش کشور

8 تنیسور جواز حضور در راند دوم را بدست آوردند

اطلاعیه فدراسیون تنیس در خصوص جمع آوری کمک های خانواده تنیس برای ارسال به مناطق زلزله زده

اسبقی پور: می­ خواهم خودم در تنیس به یک الگو تبدیل شوم / افراد زیادی در مسیر موفقیتم برایم زحمت کشیده­ اند

تنیسورها در جدول اصلی بازیها با یکدیگر مسابقه دادند

تسلیت خانواده تنیس به بازماندگان زلزله در استانهای غربی کشور

صعود برترین ها به جدول اصلی مرحله هشتم رقابت های مناطق پنجگانه کشور

جلسه کمیته استعدادیابی فدراسیون تنیس برگزار شد

‌ ‌ على مسيبى رئيس هیات تنیس شهرستان شهرضا شد

برگزاری همایش تخصصی ملی ماساژ

برگزاری راند نخست جدول مقدماتی رقابت های مناطق پنجگانه کشور

علیرضا قیصری؛ هیئت نیاز به زمین سرپوشیده دارد/ تعامل بسیار خوبی با آموزش و پرورش داریم

پیشنهاد سردبیر