فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

نسخه آزمایشی وب سایت

Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran

تلاش هیئت تنیس یزد برای قرار گرفتن در بین 3 استان برتر کشور؛

محمد آرمین: قول افزایش 23 زمین تا سال آینده را به رئیس فدراسیون دادیم / آمادگی برگزاری مسابقات بین المللی را پیدا می کنیم

سه شنبه , 12 دی 1396پرنیت خبر
محمد آرمین: قول افزایش 23 زمین تا سال آینده را به رئیس فدراسیون دادیم / آمادگی برگزاری مسابقات بین المللی را پیدا می کنیم

رئیس هیئت تنیس یزد از 2 برابر شدن امکانات سخت افزاری استان تا سال آینده خبر داد. ‌

محمد آرمین رئیس هیئت تنیس استان یزد در گفتگو با سایت فدراسیون اظهار کرد: هفته گذشته با سفر مجید شایسته رئیس فدراسیون تنیس کشورمان به یزد اتفاقات خوبی رقم خورد . در این سفر ضمن برگزاری مجمع سالیانه هیئت تنیس استان ، مراسم کلنگ زنی ساخت زمین های تنیس شهرستان بافق نیز به زمین زده شد .

با توجه به اینکه نیاز اصلی تنیس داشتن امکانات سخت افزاری است به همین دلیل در این مدت با رایزنی های انجام شده ، خیرین و مسئولان چند زمین را تا پاایان سال می سازند. قرار است 10 زمین در سیتی سنتر  و 10 زمین دیگر تا 6 ماه آینده در شهرستان بافق به بهره برداری برسد . در حال حاضر هیئت تنیس استان11 زمین را در اختیار دارد اما در صورتیکه تا سال آینده سایر زمین ها به بهره برداری برسد ما آمادگی برگزاری مسابقات مختلف کشوری و حتی بین المللی را خواهیم داشت.

وی گفت: البته ما همچنان به دنبال افزایش تعداد این امکانات هستیم به همین دلیل با ادامه رایزنی ها امیدواریم 10 زمین دیگر ( 5 زمین هاد کورت ، 5 زمین خاک رس) با همکاری خیرین استان احداث شود. در سفر ریاست فدراسیون به یزد این قول را دادیم که تا سال آینده 23 زمین به امکانات استان اضافه شود.

رئیس هیئت تنیس استان یزد با اعلام اینکه در نظر داریم مسابقات مستعدین را میزبانی کنیم افزود: یکی از سیاست های هیئت استعدادیابی از مدارس و استفاده از نفرات برتر در مسابقات مختلف است به همین دلیل ما برای رسیدن به این هدف مستعدین را از مدارس شناسایی کردیم و قرار است به زودی میزبان نمایندگانی از استانهای فارس، کرمان ، سیستان و بلوچستان ، کهکیلویه و بویر احمد و بوشهر خواهیم بود تا با برگزاری مسابقات مستعدین برترین ها انتخاب شوند.

آرمین تصریح کرد: با برگزاری این مسابقات نفرات برتر برای حضور در اردوی تهران معرفی می شوند . خوشبختانه در طی مدت 9 ماه گذشته که آکادمی تنیس راه اندازی شده است علاقه مندان زیادی در رده سنی زیر 14 سال از این طریق زیر نظر فرشید زیدی مربی اصفهانی آموزش دیدند و این در حالی است که پیش از این و با برگزاری طرح های فدراسیون جهانی ( JTI) به مدت 6 ماه 400 نفر استعدادیابی شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر علاقه مندان آموزش دیده برای حضور در مسابقات مستعدین آماده هستند و ما در نظر داریم در رقابت هایی که به میزبانی جزیره کیش برگزار می شود حضور پیدا کنیم . ظرف یک ماه آینده رقابت های جام حذفی ، بین المللی جوانان و لیگ آینده سازان در کیش برگزار می شود و ما در این پیکارها را نمایندگانی را اعزام می کنیم.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما امیدواریم در سال آینده با توجه به تجهیز امکانات استان اقدامات خوبی در جهت توسعه تنیس در یزد و کشور رقم بخ.رد و در نظر داریم در بین 3 استان برتر کشور قرار بگیریم. در حال حاضر استانهای اصفهان ، تهران ، آذربایجان غربی و مازندران عناوین اول تا چهارم را در اختیار دارند و هیئت تنیس یزد نیر در رتبه پنجم قرار دارد که ما امیدواریم با افزایش فعالیت ها این جایگاه را ارتقاء داده و به صدر برترینها نزدیک شویم .

آخرین اخبار

تیم های حاضر در رقابت های جام حذفی بانوان به مصاف یکدیگر رفتند

مجمع انتخاباتی هیئت تنیس زنجان برگزار شد / حسین آقاجانلو بر صندلی 4 ساله ریاست نشست

اعلام آمادگی نمایندگانی از 13 کشور برای حضور در رقابت های بین المللی تنیس جوانان

بانوان کار خود را آغاز کردند

مشکات الزهراء صفی به راحتی قهرمان شد / کسب جواز حضور در مسابقات سطح یک آسیا

مشکات الزهراء صفی به فینال رسید / رقابت برای تکرار عنوان قهرمانی

برگزاری مسابقات تنیس آزاد آقایان در کرمان

تلاش مشکات الزهراء صفی و یونس طلاور برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازیها

بانوان کشورمان در آخرین اردوی آماده سازی شرکت می کنند

کامیار کیمیایی با رئیس جدید هیئت تنیس کیش دیدار کرد

سيد رضا صالحي اميري بر صندلی ریاست نشست / مجید شایسته به عنوان عضو هیات اجرایی انتخاب شد

پس از فوت تختی دو روز گریه کردم / تنیس انتخاب اول و آخر من است

تسلیت خانواده تنیس به بازماندگان حادثه کشتی سانچی

رنکینگ برترین ها اعلام شد / امیر حسین بادی و صدف صادق وزیری همچنان صدر جدول را به خود اختصاص دادند

هفته دوم رقابت های سطح 2 تنیس آسیا آغاز می شود

با برطرف شدن مشکلات زیر ساختی جهش خوبی خواهیم داشت / به دنبال از دست دادن فرصت ها نیستیم

مشکات الزهراء صفی با غلبه بر نماینده لبنان جام قهرمانی را تصاحب کرد / هفته نخست پایان یافت

مشکات الزهراء صفی جواز حضور در فینال را بدست آورد / دیدار با نماینده لبنان برای رسیدن به عنوان قهرمانی

یونس طلاور با شکست نماینده ویتنام به راند بعدی مسابقات راه یافت

برگزاری رقابت های تنیس جام حذفی تنیس آقایان در جزیره کیش

پیشنهاد سردبیر