فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

نسخه آزمایشی وب سایت

Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran

مسابقات تنیس جام رمضان - تهران؛

راهیابی تنیسورهای برتر به مرحله نیمه نهایی رقابت های ردههای سنی

یکشنبه , 21 خرداد 1396پرنیت خبر
راهیابی تنیسورهای برتر به مرحله نیمه نهایی رقابت های ردههای سنی

پنجمین شب رقابت های تنیس جام رمضان با معرفی نفرات حاضر در مرحله نیمه نهایی به پایان رسید. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: با برگزاری مرحله یک چهارم نهایی رقابت های تنیس جام رمضان در ردههای سنی زیر 10 تا 18 سال پسران ، نفرات حاضر در مرحله نیمه نهایی معرفی شدند.

نتایج کامل بازیها:

رده سنی زیر 10 سال:

آراد سبک روح - علی ساعی ( 4-5 و 2-4 آراد سبک روح)

امیر عباس ابراهیمی - البرز پسندیده ( 2-4 و 0-4 امیر عباس ابراهیمی)

کانیدا سبک روح - یاسین حاجیلویی ( 2-4 و 1-4 کانیدا سبک روح)

محمد پاشا امیری - برنا قیانچی ( 0-4 و 0-4 محمد پاشا امیری)

رده سنی زیر 12 سال:

امیر علی قوام - امیر محمد کردی ( 0-6 و 0-6 امیر علی قوام )

ایلیا جعفر - مهیار اعوانی ( 1-6 و 1-6 ایلیا جعفر)

کسری رحمانی - مازیار کبیری ( 0-6 و 2-6 کسری رحمانی )

آرتین نظری - امیر رضا کردی ( 3-6 و 2-6 آرتین نظری )

رده سنی زیر 14 سال:

علی یزدانی - امیر علی قوام ( 6-7 و 4-6 علی یزدانی)

سپهر سهرابی - ارشیا مالکی ( 2-6 ، 6-7 ، 6-3 سپهر سهرابی)

ونداد غیبی - سید محمد طاها نور الدینی ( 1-6 و 5-7 ونداد غیبی)

یونس طلاور - طاها وزیری ( 0-6 و 1-6 یونس طلاور)

رده سنی زیر 16 سال:

محمد کتیبه - امید اصغری ( انصراف - امید اصغری)

محمد علی ممقانی نیا - علیرضا بهزاد پور ( 5-7 و 6-7 علیرضا بهزاد پور)

آریا روغنی - سینا مقیمی ( 4-6 ، 3-6 ، 6-4 آریا روغنی)

یونس طلاور - امیر حسین روشنی ( 4-6 و 3-6 یونس طلاور )

رده سنی زیر 18 سال:

میسح هژبری - امیر محمد ولی زاده ( 1-6 و 0-6 میسح هژبری )

سینا مقیمی - امیر محمد ادب جو ( 1-6 و 5-7 سینا مقیمی )

محمد مهدی سهرابی - مهدی آدابی ( 6-7 و 3-6 محمد مهدی سهرابی)

آریا روغنی - علی شیخی ( 2-6 و 0-6 آریا روغنی)

این مسابقات امشب با انجام 24  دیدار و مشخص شدن نفرات حاضر در فینال یگیری می شود.

در رده سنی زیر 10 سال پسران ، 52 تنیسور از استانهای بوشهر، تهران ، کرمان ، خراسان رضوی، سمنان، کرمانشاه، آذربایجان شرقی، مازندران، اصفهان ،ایلام ، قزوین و گیلان ، در رده سنی زیر 12 سال ، 67 تنیسور از استانهای تهران ، ایلام ، بوشهر ، خراسان رضوی ، یزد ، خوزستان ، کرمان ، کرمانشاه، سمنان، مازندران، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گیلان و قم ، در رده سنی زیر 14 سال ، 65 تنیسور از استانهای تهران ، خراسان رضوی، یزد، خوزستان، آذربایجان شرقی، کرمان، البرز، کرمان، کرمانشاه، آذربایجان غربی، سمنان، مازندران، قم، گیلان، خراسان شمالی، اصفهان و چهارمحال و بختیاری، در رده سنی زیر 16 سال، 47 بازیکن از استانهای تهران ، البرز، قم ، آذربایجان غربی، فارس، کرمان ، خراسان شمالی، آذربایجان شرقی و اصفهان و در رده سنی زیر 18 سال ، 31 تنیسور از استانهای تهران ، البرز ، قم ، کرمان ، گلستان ، اصفهان و آذربایجان غربی شرکت کردند.

این رقابت ها از 16 لغایت 22 خرداد ماه سال جاری در زمین های مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقابت ها بر عهده رادین بشر داوران نشان سفید کشورمان است.

برای مشاهده فایل PDF مسابقات اینجا را کلیک کنید.

/img/files/Concolation%203-16.pdf

/img/files/Concolation%2016-32(1).pdf

/img/files/Draw%2010(1).pdf

/img/files/Draw%2012(1).pdf

javascript:void(0)

javascript:void(0)

/img/files/Draw%2018(1).pdf

/img/files/Order(1)(2).pdf

/img/files/Order%2010(1).pdf

آخرین اخبار

اعلام آمادگی 9 کشور برای حضور در رقابت های بین المللی تنیس جوانان

آغاز رقابت های بین المللی تنیس پیشکسوتان در زمینهای مجموعه ورزشی آزادی

حضور تیم های برتر در مرحله نیمه نهایی رقابت های لیگ آینده سازان

رقابت های آدینه دوبل کرمان با معرفی برترینها به پایان رسید

برترینهای ردههای سنی و تنیس ساحلی معرفی شدند

مرحله گروهی مسابقات به پایان رسید

رقابت های قهرماني نونهالان استان اصفهان با معرفی نفرات برتر پایان یافت

شهادت مظلومانه جوانترین شمع هدایت و نهمین بهر کرامت تسلیت و تعزیت باد

پایان دومین روز رقابت تنیسورهای رده سنی جوانان در لیگ آینده سازان

برگزاری مسابقات استعدادیابی تنیس بازان لرستان

تبریک خانواده بزرگ تنیس به انتخاب قاطع سلطانی فر به عنوان وزیر ورزش و جوانان

دیدار های مستقیم و مردمی مجید شایسته با خانواده بزرگ تنیس در باشگاه استقلال

مسابقات آدینه تنیس آذزبایجان شرقی با قهرمانی مبینا صحرایی به پایان رسید

قهرمانی تیم اكبرزاده - سيف الديني در رقابت های آدینه کرمان

دبیر هیئت تنیس استان گلستان منصوب شد

رقابت تنیسورها در مرحله گروهی / 11 دیدار برگزار شد

قهرمانی مونا وثوقى در رقابت های آدینه آزاد بانوان در قائمشهر

برگزاری سومین جلسه کمیته تنیس همگانی

مسابقات لیگ تنیس آینده سازان قرعه کشی شد

داوران نشان سفید راهی ترکمنستان می شوند

پیشنهاد سردبیر