فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران

نسخه آزمایشی وب سایت

Tennis Federation Of Islamic Republic Of Iran

پایان مرحله گروهی رقابت های لیگ آینده سازان؛

راهیابی تیم های برتر به مرحله نیمه نهایی بازیها

پنج شنبه , 16 شهریور 1396پرنیت خبر
راهیابی تیم های برتر به مرحله نیمه نهایی بازیها

تیم های برتر به مرحله نیمه نهایی دور برگشت رقابت های لیگ آینده سازان راه یافتند. ‌

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تنیس: در ادامه برگزاری دور برگشت رقابت های لیگ آینده سازان ، تیم های حاضر برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی بازیها به مصاف یکدیگر رفتند.

در پایان روز چهارم بازیها نتایج زیر بدست آمد:

آکادمی تنیس ایلام - آکادمی تنیس مراغه

3 بر صفر آکادمی تنیس مراغه

انفرادی اول: دانیال داوودیان - علی ساعی ( 2-6 و 2-6 انفرادی 1 دانیال داوودیان علی ساعی از تیم آکادمی تنیس ایلام )

انفرادی دوم: شایان رحیمی - معین رضازاده ( 6-4 ،3-6 و 6- 7 شایان رحیمی از تیم آکادمی تنیس ایلام )

دو نفره: داوودیان - جوهرزاده و ساعی - رضازاده ( 2-6 و 6-7 داوودیان - جوهرزاده از تیم آکادمی تنیس ایلام )

استقلال (الف) - آپتیجن (ب)

3 بر  صفر استقلال (الف)

انفرادی اول: علی یزدانی - ایلیا جعفر ( 0-6 و 4-6 علی یزدانی از تیم استقلال (الف)

انفرادی دوم: آرتین نظری- سامیار الیاسی ( 4-6 و 4-6 آرتین نظری از تیم استقلال (الف)

دو نفره: یزدانی - نظری و جعفر - الیاسی ( 0-6 و 3-6 یزدانی - نظری از تیم استقلال (الف)

آکادمی تنیس ارومیه - آکادمی تنیس تبریز

2 بر یک آکادمی تنیس ارومیه

انفرادی اول: ملوین نجاریان - مهدی اسدالله زاده ( 3-6 و 2-6 مهدی اسدالله زاده از تیم آکادمی تنیس تبریز)

انفرادی دوم: امیررضا آرمیون - امین غفاری آذر ( 0-6 و 0-6 امیررضا آرمیون از تیم آکادمی تنیس ارومیه )

دو نفره: آرمیون - نجاریان و اسدالله زاده - غفاری ( 2-6 و 4-6 آرمیون - نجاریان از تیم آکادمی تنیس ارومیه )

استقلال |(ب) - آپتیجن (الف)

3 بر صفر آپتیجن (الف)

انفرادی اول: ونداد غیبی - آرگین تارینیان ( 5-7 ، 6-4 و 2-6 آرگین تارینیان از تیم آپتیجن (الف)

انفرادی دوم: مهیار اعوانی - امیرعلی قوام ( 4-6 و 0-6 امیرعلی قوام از تیم آپتیجن (الف)

دو نفره: مظاهری - اعوانی و تارینیان - جوادی (1-6 و 3-6 تارینیان - جوادی تارینیان - جوادی)

تیم های حاضر در این مرحله برای رسیدن به فینال امرز با هم مسابقه می دهند.

این رقابت ها از 12 لغایت 17 شهریور ماه در زمینهای مجموعه ورزشی انقلاب برگزار می شود.

یاد آور می شود: سرداوری این دوره از رقات ها بر عهده امیر حسین موسوی داور نشان سفید کشورمان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار

حضور 10 تیم در رقابت های لیگ دسته یک تنیس بانوان

تنیسورها در مرحله هفتم مسابقات آزاد کشور سمنان به مصاف یکدیگر می روند

تهران مرحله هفتم مسابقات آزاد مناطق پنجگانه کشور را میزبانی می کند

مسئولان فدراسیون به عیادت عزت الملوک پيرنيا رفتند

داور نقره ای کشورمان در تورنومنت لیور کاپ قضاوت می کند

برگزاری مجدد رقابت های لیگ برتر بهترین اتفاق بود / در آینده از بازیکنان بومی بیشتر خواهیم شنید

بازی کردن با اسطوره تنیس بهترین تجریه بود / هدفم پوشیدن پیراهن تیم دیویس کاپ است

تنیسورهای کرمان و سمنان مقامهای اول و دوم را کسب کردند

تیم دختران آذربایجان غربی اول شد / تیم دختران تهران دوم شدند

گزارش تصویری دور رفت رقابت های لیگ برتر تنیس - باشگاه تنیس استقلال

تیم ملی ایران مقابل اندونزی شکست خورد

آذربایجان غربی و تهران به فینال رسیدند

تیم ها به کار خود در دور رفت پایان دادند / کرمان موتور تهران عنوان نخست را از آن خود کرد

اطلاعیه کلاس بندی ITN

تیم ملی تنیس ایران در گروه دو دیویس کاپ به مصاف تیم هنگ کنگ خواهد رفت

تیم های حاضر در مرحله نیمه نهایی مشخص شدند

چنگیز صانع بازیکن ارزنده سابق تنیس ارومیه به دیدار باقی شتافت

همایش بزرگ تنیس برگزار شد

حضور نائب رئیس بانوان در دوره آموزشی آشنایی با الزامات حقوق بین الملل در ورزش

پنجمین روز رقابت های لیگ برتر تنیس برگزار شد

پیشنهاد سردبیر